Kristanna Loken

Kristanna Sommer Løken

7,1
2 282 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristanna Loken

moim skromnym zdaniem ta sliczne blond laleczka nie pasuje do roliRAYNE obawiam sie ze ten film bedzie jedna wielka klapa porownujac bohaterke z gry ta dziewczyna wogole nie ma w sobie nic co moglo by dac mi do zrozumienia ze nadaje sie do tej roli ma zbyt anieslka twarzyczke jako wielka fanka seri blood rayne zawiodlam sie naprawde jedna wielka kicha feee

Rayne_20

Dokładnie, o niebo lepiej pasowałąby Mila Jovovitch (Czy jak to się pisze :/), jak ktoś nie wierzy to niech ją zobaczy w "Resident Evil 2"

Balduran

Zgadzam się! Wg. mnie Milla pasowałaby lepiej do roli Rayne, ale zobaczymy co pokaże Kristanna (nie chce oceniać pochopnie:) Pozdro!

InowroclawskiWilk

Ja powiem tak
w terminatorze dała rade bez zarzutu ale w bloodrayne klapa nie pasuje do tej roli i to nawet nie ze względów wizualnych a raczej chodzi mi o ruchy rein w grze pięknie sie rusza wywija mieczami a te jej "układziki" w zabijaniu miodzio a tu cieniutko ale pomógł jej reżyser bo ogólnie film nie zebrał wysokiej oceny
No i żeczywiście prędzej widział bym w tej roli Mille

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones