Krysten Ritter

Krysten Alyce Ritter

7,8
13 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krysten Ritter

Jak dla mnie, to by fajnie pasowała ze swoją urodą do biografii Audrey Hepburn

Agnesja11

a moim zdaniem, po obejrzeniu Jessici Jones, niby niewiele jej brakuje żeby być ładną, a jednocześnie bardzo wiele... taki ma dziwny typ urody.

Agnesja11

Faktycznie! Nigdy nie myślałam o niej w ten sposób, ale faktycznie mają coś, co sprawia, że wyglądają dość podobnie.

Agnesja11

tak. jest śliczna

Agnesja11

Zdecydowanie ma coś w sobie, co nie pozwalało mi oderwać od niej oczu podczas oglądania serialu Netflixa.

Agnesja11

Ja uważam że bliżej jej do Elizabeth Taylor na pewno bliżej niż Lindsay Lohan.

Ulencja_Zdenek

Najbliżej jej do Amy Winehouse, także charakterologicznie-i biograficznie ....też się zaćpała...:((

estela

Oglądając Jessicę Jones nigdy nie pomyślałbym o niej jak o Audrey Hepburn. Chociaż faktycznie gdzieś tam jest do niej podobna to jej gra jest zupełnie inna.

Agnesja11

Według mnie jest obleśna. Ten jej nos jest ohydny. Sorry, ale taki typ urody jest dla mnie bleeeeee. Wolę blondynki z prostymi nosami i bez wytrzeszczu oczu.

mycart

Jakim człowiekiem trzeba być żeby nazywać drugiego obleśnym... Jest aktorka, na tym się skup

użytkownik usunięty
Agnesja11

Jest prześliczna ! Ma bardzo delikatną i dziewczęcą urodę + ładne rysy twarzy. Pasowałaby do roli Audrey choć osobiście uważam, że Lily Collins jest stworzona wręcz do tej roli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones