Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Przereklamowana jak nic...w cywilizowanym kraju nie wzieliby jej nawet na statystke

natalia1332

Jak czytam coś takiego, to żałuję, ze każdy ma tu prawo wypowiadania swoich opinii. Lepiej byłoby gdyby ludzie,którzy na pewnych rzeczach sie nie znają, nie wyrażali swoich - często mylnych wniosków.

kasja27

Fakt, przez takie posty, którą zalewają FW, staje się on bezużyteczny. Coraz trudniej znaleźć to coś godnego uwagi po poczytania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grezyl

10/10

natalia1332

a ja zgadzam się z natalie, janda to aktorka jednej roli czyli toni dziwisz w "pszesłuchaniu", reszta jej dorobku niech bedzię milczeniem...

Le_Cinema

Nie mam nic przeciwko wyrażaniu opinii. Mierzi mnie jedynie wyrażanie opinii, jakichkolwiek, w sposób napastliwy, prymitywny, pusty. Są one bowiem zupełnie bezużyteczne.

Klee

klee zawsze uważałem cię za mądrego faceta który rozumie znaczenie słowa "obiektywizm" , widze że masz do pani krysi bardzo osobisty stosunek więc następnym razem gdy będę się o niej wypowiadał napisze INMO ;)

Le_Cinema

A to ciekawy wniosek, bo ja nic o pani Jandzie nie pisałem. Wyraziłem opinię, owszem, ale o sposobie wyrażania opinii, nie o aktorce. :-) Dodam, że przez "jakiekolwiek" rozumiem, ma się rozumieć, zarówno nagetywne, jak i pozytwyne. Bo te ostanie też mogą być napastliwe, prymitywne, puste. Napierają tu takie na mnie stale i jestem tym już cokolwiek znużony.

Dzięki za komplement, choś by być szczerym, muszę napisać że, opinie (tym razem o mnie ;-)) osób, których nie znam, są mnię obojętnemi.

Pozdrawiam, życząc częstego natykania się na obszerniejsze niż jednozdaniowe, a przy tym merytoryczne, interesujące posty.

użytkownik usunięty
Le_Cinema

A ,,Kochankowie mojej mamy'', czy ,,Matka swojej matki'' - to nic???

użytkownik usunięty
natalia1332

Chyba nie wiesz o czym mówisz...
Aż nie chce mi się tłumaczyć Ci znaczeń słów: ,,statysta'' i ,,artysta'' bo wiem że i tak nie zrozumiesz

natalia1332

Boże świety! Janda nie nadaje się nawet na statystkę!??? Absolutnie się z tym nie zgadzam. Przyznam, że nie widziałem duzo filmów z jej udziałem i bardzo tego żałuje. Ale z pewnością nadrobię straty. W TATARAKU monolog Pani Jandy jest bardzo niezwykły, piekny, dramatyczny i taki prawdziwy, zero sztuczności. Monolog niezwykle poruszający i ściskajacy za serce, zwlaszcza gdy opowiadała, jak co minutę dawała swojemu mężowi łyżeczkę wody. W REWERSIE jako matka głównej bohaterki filmu była świetna, dosłownie nie wytrzymywałem ze smiechu, w sposob jaki zagrała idealnie wpisywał się w klimat filmu. A PARĘ OSÓB MAŁY CZAS, wcieliła się w swą rolę z taką gracją, że wspaniale było na to patrzeć :-)
Tylko tyle widziałem filmów z Panią Jandą, ale postaram się szybko nadrobić straty, tylko po tych trzech filmach stwierdzam, że to wspaniała aktorka, naprawdę niezwykła i dla mnie nie jest wogóle sztuczna.

Pozdrawiam serdecznie :-)

użytkownik usunięty
natalia1332

yyy...
oglądałaś chociaż jeden film lub spektakl teatru TVP z Nią w roli głównej?
np. Matka swojej matki, Przesłuchanie, Człowiek z marmuru, Kuchnia polska???

natalia1332

W USA (jeśli to masz na myśli mówiąc: "w cywilizowanym kraju") pozycja Meryl Streep byłaby poważnie zagrożona...!

globus

Moja droga, kochana Natalio. Błagam... ja Cię błagam na wszystko NIE BLUŹNIJ!

globus

Przede wszystkim USA to nie jest cywilizowany kraj, przestańcie... Co to za kraj, gdzie o Europie wiedzą tylko tyle, ze istnieje nic więcej. Co to za kraj w którym psa mozna do sądu podać... To jest cywilizacja?
A wracając do P. Jandy... Jedna z osób pisała dawno temu tutaj o osobistym stosunku do p. krysi. Jakiej pani krysi, ludzie za grosz szacunku nie macie? Z Panią Jandą sobie na kawę chodzicie czy co? Możliwe, ale raczej nie prawdopodobne.
Właśnie takie aktorki jak Janda, Tyszkiewicz, Ziętek, Janowska, Kwiatkowska i wielu innych można nazwać AKTORKAMI..., a nie lalunie typu pani Cichopek czy braci Mroczków. To nie są aktorzy. Jak zagrają w 20 filmach i przedstawieniach teatralnych to możemy zacząć rozmawiać o nich, jako o aktorach.

natalia1332

Kochana jak Alicję Bachledę - Curuś na 10 oceniłaś, to się nie dziwię, że 1 Krystyna Janda od Ciebie dostała... Ale jak następnym razem piszesz takiego posta, to proszę Cię uzasadnij swoją wypowiedź jakimś konkretnym przykładem.

natalia1332

Istvan Szabó ją wziął do "Mefisto", ale to Węgier, to co on tam wie o cywilizacji.
Swoją drogą polecam, Janda dobra, a jaka piękna przy tym!

surykatka_2

Grała też we:
Francji( 4 FILMY),
Szwajcarii(1),
RFN (4) + Niemcy (2)
AustriI(1),
Włochy (1)
Belgia (1)

natalia1332

Krystyna Janda to wyybitna Polska aktorka - tyle na ten temat

natalia1332

Dla mnie chyba w top10 polskich aktorek. Aktorka niekomercyjna, która poświęciła życie dla czegoś co widać, że kocha. 10/10

natalia1332

Jest Boska

natalia1332

https://www.youtube.com/watch?v=TweYDpJ9EZ8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones