Krzysztof Grębski

8,7
580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Grębski

Postal 2 - Paradise Lost

użytkownik usunięty

Czy ktoś wie, czy pan Grębski również w wyżej wymienionym dodatku użyczy swojego głosu? Nadmienię tylko, iż od premiery Paradise Lost minęły około trzy miesiące. Z góry dziękuję za odpowiedź

Brak jakichkolwiek szans na polską wersję dodatku :( Nie ma u nas wydawcy. Gra została wydana jedynie cyfrowo przez Steam.

Za rok (w 2017) mam 20 rocznicę Postala. Twórcy gry (Running With Scissors) potwierdzili że zostanie wydany specialny pudełkowy Postal 20th Aniversary... Więc jest szansa że zostanie on spolszczony tak jak Postal X 10th Aniversary ;)

POSTAL_DUDE_PL

mam - mamy*
specialny - specjalny*

Sorrka za błędy XD

POSTAL_DUDE_PL

Aż czekam bo Postal jest Świetny a Polski Koleś to nie Angielski Koleś i tak kocham głosy angielskiego i polskiego kolesia Running With Scissors Są The Best.

"Co do Postala, to nie mam pojęcia kto teraz będzie użyczał głosu. Ja nagrywałem to w studio Armata we Wrocławiu wiele lat temu, i nie wiem czy oni będą lokalizować najnowszą wersję gry - póki co milczą."

użytkownik usunięty
AlfredKondom

Możesz podać źródło do tej wypowiedzi?

To akurat z mojej rozmowy z nim

AlfredKondom

To powiedz mu następnym razem, że odwalił kawał zajebistej roboty :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones