Krzysztof Stroiński

8,1
21 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stroiński

Dostał w tym roku Złotego Lwa w Gdyni.
Świetna rola w bardzo dobrym filmie. Warto zobaczyć!

agapie

W pełni zasłużona nagroda. Stroiński zagrał genialnie dwie skrajne osobowości, trzeba samemu zobaczyć połączenie miłego staruszka z bezwzględnym mordercą. Polecam film, moim zdaniem bardzo udany.

agapie

Kto jak kto, ale Stroiński zasłużył na tą nagrodę. Świetny aktor jeden z moich ulubionych. W Pitbullu pokazał już coś kształt roli w Anatomii, pijaka i świetnego policjanta. W Anatomii potwierdził swój talent. Film wart obejrzenia choćby ze względu na niego samego.

krajenar

Film posiadający moc atrakcji: inspiracje autentycznymi wydarzeniami, trochę posiada ducha filmów Tarantino oraz coś dla męskiego oka w postaci pięknych kobiet. Jest wart obejrzenia nawet ze względu na obsadę, która jest niesamowita

sschulz

Właściwie jedna piękna kobieta ;) Dla mnie Kowalczyk po raz kolejny błysnął - to już nie Magik, w tym filmie, to mocno zjechany psychicznie żołnierz.

sukineczka

Kowalczyk, Głowacki, Olszańska i reszta obsady zagrała na wysokim poziomie, ale to Stroiński gra pierwsze skrzypce w Anatomii Zła, moim zdaniem zagrał wręcz wybitnie.

agapie

Widziałem, potwierdzam :) Stroiński jest teraz w świetnej formie, po Lęku wysokości i teraz po Anatomii, mój mistrz :)

agapie

Nagroda zasłużona. :) Nie wiem, czy tytuł "Anatomia zła" miał się tyczyc całej sprawy, czy tylko tego bohatera, bo jak dla mnie, to on był świetny w byciu złym.

agapie

Oglądałam w weekend i faktycznie gra Stroińskiego zasługuje na wyróżnienie. Czekam teraz na to, aż w końcu dostanie jakaś nagrodę za całokształt.

agapie

100% zgody. Naprawdę warto zobaczyć ten film! ;)

agapie

jakoś tak nie śledziłem dotychczas jego kariery, ostatnio widziałem go chyba w Rysie, ale teraz po Anatomii zła chyba przejrze filmy z jego udzialem przynajmniej z ostatniej dekady. Świetny aktor! moim zdaniem na światowym poziomie

agapie

Naprawdę zasłużona nagroda dla Stoińskiego! W Anatomii zła zagrał fenomenalnie..Film warto obejrzeć i zobaczyć za co dostał Złotego Lwa.

krzys_film

Moim zdaniem powinni jeszcze wyróżnić jakoś Olszańska bo czuję że ta wschodząca aktorka dużo jeszcze namiesza w polskim kinie.

sschulz

Tak, Olszańska i Kowalczyk też powinni zostać wyróżnieni bo zagrali świetnie swoje role.

sschulz

Olszańską pierwszy raz widziałem własnie dopiero w Anatomii zł, rola niewielka, ale dała radę, tylko czy koniecznie aż na wyróżnienie? Nie wiem. Ale kibicuję jej, liczę, że w następnym filmie będzie na ekranie trochę dłużej ;)

nykierczyk

Odegrała w Anatomii dość epizodyczną rolę, choć poradziła sobie z nią całkiem dobrze. Myślę, że niebawem zobaczymy film z większym Jej udziałem i wtedy kto wie, może dostanie jakieś oficjalne wyróżnienie. Dziewczyna ewidentnie ma talent.

agapie

Świetna rola, zgadzam się. Oglądałam ostatnio i muszę przyznać, że robi wrażenie. Stroiński to aktor z dużym dorobkiem, nie dziwi mnie ta nagroda :)

agapie

Lulek to niepozorny zbir. Ciekawa rola. Bohater złożony i... nieprzewidywalny. Stroiński, stara szkoła aktorska to czuć. Bardzo zyskał w moich oczach dzięki tej roli.

agapie

A pewnie, że warto, zresztą każda rola tego aktora jest wyzwaniem, swoja drogą myślałam, że jest z 5 lat młodszy.

agapie

W pełni zasłużona nagroda :) myślę że jego rola jako Lulek w filmie była tylko wisienką na torcie tej produkcji :)

agapie

Dodatkowy bonus za szałową fryzurę w filmie :P
A tak poważnie, to bardzo intrygowało mnie jak dobrze wczuł się w tę rolę - a to doprawdy musiało być trudne! Podziwiam ten kunszt aktorski.

Yellow23

Mi też się bardzo podobała ta fryzura :)

Yellow23

Takie drobiazgi, a jednak tworzą klimat ;)

agapie

Świetnie zagrana rola Lulka przez Stroińskiego wcale nie dziwię się, że to właśnie on otrzymał Złotego Lwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones