Krzysztof Szczerbiński

Krzysztof Plewako-Szczerbiński

7,3
4 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Szczerbiński

ehh poprostu gość to pomyłka telwizyjna. Jak go widzę robi mi się nie dobrze:( słaby aktorzyna

Szmminka

Ale dubbing podkłada moim zdaniem bardzo dobrze

Szmminka

Powiem szczerze, że nie kojarzę go z żadnej roli aktorskiej, bo polskich seriali nie oglądam, a w widzianych przeze mnie filmach z jego udziałem – „Avalonie” i „Katyniu” – miał takie rólki, że nawet się go nie zauważało (trudno było zresztą w nich zauważyć cokolwiek poza stukaniem drewna i ogólną miernotą całokształtu). Ale za to fenomenalnie sprawdził się w dubbingu do serii „Mass Effect”, gdzie podkładał głos Jokerowi, pilotowi Normandii – statku głównego bohatera. Szczerbiński w tej roli spodobał mi się znacznie bardziej, niż Seth Green podkładający tej postaci głos w oryginalnej wersji. Był też perełką w drugiej części, bo niestety większość pozostałych aktorów dała dupy i na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy się sprawdzili.

Szmminka

W filmach pojawia się tylko gościnnie, ja tam nawet nigdy go nie zauważyłam. Pewnie sobie dorabia. Nie jest to aktor filmowy. Doprawdy nie rozumiem, jak może przeszkadzać ktoś, kogo właściwie w filmie nie widać. Chyba, że założycielka ogląda za dużo polskich seriali. :P
Za to Szczerbiński świetnie podkłada głosy. Jest bardzo dobry aktorem dubbingowym i nazywanie go słabym aktorzyną jest przesadą.
Zgadzam się z Pottero, jest genialny jako Joker. Mam nadzieję, że w trzeciej części nie zmienią aktora. ^^

Lellandra

fotka nówka blaszka jak widzę, a głos ma stworzony do dubbingu (niczego innego)

Szmminka

Co ty, jest świetnym aktorem, ale dubbingowym. Uwielbiam jego głos w Mass Effect, jeden z najlepszych, jak nie najlepszy (przynajmniej w dwójce, w jedynkę nie grałam).

Szmminka

Może jako aktor nie powala ale głos do bajek czy gier ma zajebisty.Daje mu 7/10 za sam głos.

Szmminka

To jakis kastrat podkladal dabbing do scooby doo klatwa potwora nie do obejrzenia zrobil z tej postaci pajaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones