Ale zdecydowanie blond to jej kolor. W ciemnych wygląda niekorzystnie. Już oglądając "schronisko" zauważyłam że ma słowiańska jak by urodę. Wchodzę w życiorys a tu proszę Rosjanka
uwielbiam ją w tym serialu, jest przezabawna (:p), jest takim dobrym duchem serialu i jak odcinek robi się nudny to wychodzi "Kenzi" i zawsze coś palnie śmiesznego i można dalej oglądać ;p (ta aktorka jest idealna do tej roli ... jakby grała samą siebie ;p)
Bardzo mi się podobała jej gościnna gra w jednym z odcinków serialu "Detoks". Ładnie tańczyła i przekonująco grała. W dodatku swietnie jej było w tych włosach :D
Uwielbiam ją w Lost girl jako Kenzi. Szkoda, że nie zagrała w innych serialach/filmach tego typu. Widziałam ją pierwszy raz w serialu nieoczekiwana szansa.
Mam pytanie czy ktoś ma informację na temat tego z kim Ksenia się spotyka ? ja mimo, że szukałam nic nie znalazłam na ten temat, a co do tematu tak jak wyżej jestem strasznie ciekawa ;) Będę wdzięczna za info ;D