Léa Seydoux

Léa Hélène Seydoux-Fornier de Clausonne

7,4
21 957 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Léa Seydoux

Powala urodą. Nie można oderwać wzroku. Wszystkie zazdrośnice które wypisują tu uszczypliwości są po prostu żałosne.

hannab

Owszem powala niemal tak jak Scarlett Johanson- obie maja taka swinkowata urode... niby pieknosc a jednak nie :D

hannab

Serio nie mogę napisać, że jest brzydka bo wychodzę na zazdrośnice? Xd jest brzydka i jest słabą aktorką❤️

hannab

Kwestia gustu. Według mnie ma irytującą urodę i na pewno nie określiłabym jej mianem ślicznej. Śliczna wg mnie jest Margot Robbie.

sweet_anger

połączenie franki potente z amy smart coś pomiędzy ;)

hannab

A dzięki roli dziennikarki w filmie "France" powala również talentem aktorskim.

hannab

Tak, żeczywiście, nie można było oderwać wzroku w ,,Życiu Adeli", bo dała z siebie wszystko, zwłaszcza podczas scen erotycznych. Aktorka totalna. Jej partnerka to japę ze zmęczenia otwierała, ale nie ona.

hannab

Osobiście uważam, że jest przepiękna, ale takie komentarze jak twój niesamowicie mnie drażnią xd Po pierwsze, skąd przekonanie, że jak ktoś pisze o niej coś złego, to na pewno jest to kobieta? Mężczyznom też może się nie podobać. A po drugie, to już nie można mieć krytycznej opinii na jakiś temat? Można tylko piać z zachwytu, bo jak nie to od razu "zazdrość"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones