Lana Del Rey

Elizabeth Woolridge Grant

9,4
149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lana Del Rey

Ja na początku byłam zdegustowana tym, że Lana zdecydowała się rozebrać. Zawsze przecież stylizowała się na taką klasyczną kobietę w stylu retro. Ale ostatecznie stwierdziłam, że te sceny jako część całości pasują. Ja ten teledysk interpretuję jako nawrócenie i zejście ze złej drogi na dobrą. "Bel air" jest najlepsze, wspaniały klimat.

Teledysk mnie oczarował, przeniosłam się na chwilę w inny świat.

Bonnie_filmweb

Lana rozebrała się w idealny sposób, bo wiadomo, że pierwsi ludzie byli nadzy i nie poszła drogą Miley i nie rozebrała się cała tylko zakryła czymś pasującym, naturalnym, czyli kwiatami. A rozebranie w dobrym stylu zawsze jest akceptowane. ;)
Ogólnie ciekawy "filmik", bardzo w stylu Lany i jej fanom na pewno się spodoba.
Bardzo dobra reżyseria i sceneria wspaniała.
Z piosenek genialna Body Electric i Bel Air, a Goods&Monsters słabsza. Podoba mi się też, że Lana wzięła modela albinosa do współpracy.
A interpretacja słuszna. :)

Mery_98

"Gods & Monsters" jako utwór jest bardzo dobry, ale Lana jako tancerka erotyczna nie pasowała mi do końca.

Bonnie_filmweb

Dzięki "Tropico" polubiłem "Body Electric", a "Bel Air" rzeczywiście najlepsze :) Co prawda, w mojej głowie rozgrywa się inny film, gdy słucham "Paradise", ale tą wizję Lany jak najbardziej kupuję!

Bonnie_filmweb

polecam Lana del Rey - "Without you"

markin

Nie musisz mi polecać, jestem wielką fanką Lany i znam chyba jej wszystkie utwory :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones