Laura San Giacomo

Laura A. San Giacomo

7,4
1 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura San Giacomo

Niziutka, ponętne kształty, duży biust, miły głos...tylko jako aktorka to generalnie przeciętnie. Mało
grała, przegapiła chyba swój najlepszy moment. Miała dobry początek - Pretty Woman, Sex,
kłamstwa... i dalej jakoś nie bardzo poszło. Brak kasowych hitów, znaczących, pierwszoplanowych
ról.

Swir

Tak równie charakterystycznej kobiety nie widziałem chyba nigdy. Aktorka z niej nawet niezła, więc dziwię się, że z tak intrygującą urodą nie zrobiła wielkiej kariery.

Swir

Mnie też jara, sam jestem wysoki, ale zawsze te niewysokie, filigranowe laleczki od razu wpadają mi w oko. Byłem z taką i achh, na samo wspomnienie pompa wchodzi na wyższe obroty, a często też czuję to dziwne uwieranie w gaciach ;) Oczywiście wszystko spieprzyłem, ale tych wspólnych przeżytych 6 lat minus powiedzmy rok jak już wszystko się waliło jak przy trzęsieniu ziemi nigdy nie zapomnę, pozdro i kochajcie takie dziewczyny, bo naprawdę warto.

Pyrogenus

Taaaa….

Takie małe potrafią nieźle nawywijać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones