Leland Orser

Leland Jones Orser

7,0
5 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leland Orser

W "Siedem" był zszokowanym człowiekiem, który przeżył prawdziwy koszmar, zabijając pewną kobietę lekkich obyczajów w sposób... niekonwencjonalny.
W "Obcym - Przebudzeniu" wprost szalał, gdy chciał się dowiedzieć "co ma w sobie".
Jeszcze gdzieś, nie pamiętam gdzie, także stworzył podobną rolę.

Poza tym widziałem go w paru innych rolach, psychopaty, żołnierza czy detektywa, ale i tak najgłębiej będzie się mi kojarzył z prawdziwym panikarzem.

ABEL

Zgadzam się !! Jego rola z "Siedem" mocno mi utkwiła w pamięci a w szczególności jego histeryczne i bardzo ekspresyjne wykrzyczenie słowa FUCK. W "Przekręcie doskonałym" również gra podobny epizod. Z początku go nie skojarzyłem ale jak zaczął krzyczec FUCK to od razu go poznałem :) Chyba nikt lepiej tego nie robi :)

ABEL

Jeszcze należy dodać rannego, spanikowanego oficera z "Pearl Harbor"

ABEL

W Szeregowcu Ryanie grał pewnego żołnierza, który nieustannie się jąkał, także świetnie zagrał.

ABEL

Właśnie dlatego się zastanawiam jak taki koleś zagrał
Billy'ego Idola (film "Rebel Yell").
Pewnie trochę panikował i był bardzo nerwowy ;)
.... FUCK!!FUCK!! ....

ABEL

Kojarzę też że w Star Trek Voyager grał hologram który wymordował załoge swojego statku. Facetowi było bydo twarzy w kaftanie bezpieczeństwa ;)

ABEL

Jak by dostawał więcej propozycji pierwszo lub drugoplanowych to coś mi się zdaje miał by dużo nagród.Szkoda że jest niedoceniany

ABEL

Fanom aktora polecam jego rolę w serialu "Stacja Berin". Orsera jest tam sporo i aż tak dużo nie panikuje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones