Leon Niemczyk

Leon Stanisław Niemczyk

8,0
35 384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leon Niemczyk
Znawca kina

Hehe, w Polsce to chyba Niemczyk ma najdłuższą filmografię, czy może ktoś ma jeszczę dłuższą?

sebastian22221

nie wydaje mnie sie

sebastian22221

Rudy ma trochę krótszą, ale też grał w niemieckich filmach i też przyjmuje wszystkie role jak leci.

Znawca kina

zjeżdzając w dół ma się wrażenie że to się nie kończy , heheeeee...

MUSSS

Zagrał w 271 filmach z czego ja obejrzałem 23 więc zostało mi już tylko 248

Znawca kina

hahaha

Divian

he he poprawiłem trochę wynik:mam już obejrzane 33 więc zostało 238

Znawca kina

No to czekam dalej..na polepszenie wyniku ;)

Divian

Pochwal się lepiej swoim wynikiem he he

Znawca kina

24 obejrzane, wiec nie wiem czy juz zasluguje na browara czy nie :P

Divian

Żeby zasłużyć na browara trzeba obejrzeć 271

Divian

Teraz mam napisane,że obejrzałem 42 tytuły,ale w tym są 2 seriale a seriali nie liczymy więc obejrzałem 40 filmów czyli zostało mi już tylko 231

Znawca kina

Koniec jest bliski hehe

MUSSS

właśnie racja ;D

Znawca kina

Tyle zacnych kreacji, a na filmwebie jest znany z Akademii pana Kleksa. :D

SmogAnalog

Filmweb jakiś czas temu zmienił sposób przeliczania oceny aktorstwa. I wielu świetnych aktorów od razu zjechało w dół. Niemczyk spadł zdaje się z 8,8 na 8,0 co jest notą śmieszną, bo oczywiście wszystkich filmów z Niemczykiem nie widziałem, ale oglądałem sporo i nigdy nie dostrzegłem ani jednej jego słabej roli, nawet słabszej. Zawsze czy to rola główna, drugoplanowa czy epizod wypadał świetnie i zapadał w pamięć. Pozdrawiam.

Znawca kina

Ja póki co 120 obejrzanych (99 filmów + 21 seriali)
Czyli można powiedzieć, dobry początek ;)

de_Franco

Gratuluję dobrego wyniku.Ja mam zaledwie 40 filmów.

de_Franco

Bardzo dobry wynik, bo niektóre filmy są trudno dostępne niestety

użytkownik usunięty
Znawca kina

U mnie zaliczonych 225 tytułów (204 filmy i 21 seriali).
271-204=... zostało mi do zobaczenia tylko 67 tytułów, ale piwo sobie chyba jednak poczeka, bo w zasadzie z tego, co pozostało interesuje mnie jeszcze tylko 1 pozycja. No i żeby zobaczyć wszystko - musiałbym zapałać miłością do kina made in NRD, bo Niemczyk zagrał tam w sporej ilości tytułów - a to raczej mało prawdopodobne...

Jestem pod wrażeniem.

użytkownik usunięty
Znawca kina

Dziękuję (wiem, że trochę po czasie, ale nigdy nie jest za późno...).
Stan na dziś 21.09.2017 to 246 tytułów (222 filmy + 24 seriale) - jak łatwo policzyć 271-222=49...
Niestety reszty brakujących tytułów, póki co, nie udało mi się zdobyć.

I ja
Póki co u mnie 130 (107+23)

Niestety obawiam się, że dotrzemy do pewnej poprzeczk i na tym koniec. Faktycznie, sporo filmów niedostępnych.

użytkownik usunięty
de_Franco

Dziękuję (jw.)
Szkoda, że nie zawsze dostaje się powiadomienie, że ktoś napisał komentarz do wypowiedzi (ze stycznia, więc może jeszcze jakieś powiadomienie "przyjdzie")...
Co do meritum - przeglądając tytuły, które mi jeszcze zostały do zobaczenia (49 sztuk), do zdobycia jest pewnie 5-10 filmów (głównie NRD), pozostałych raczej nigdzie nie ma - ot taki przykład - od 1953 aż do 1969 brakuje mi do kompletu raptem 3 filmów (3 etiudy) - jeden widziała 1 osoba, drugi 2, a 3 aż 6 osób... Z późniejszymi tytułami też nie jest lepiej. 40 tytułów (+/-) to będzie pewnie ta magiczna granica (na dziś).

Bardzo dobry rezultat, muszę kurde moje obejrzane obliczyć, bo sam jestem ciekaw ile mi wyjdzie:)

użytkownik usunięty
500movies

Dziękuję.
W sumie to nie trzeba liczyć samemu - wystarczy wejść na "miejscowy" profil Leona Niemczyka i pobawić się opcjami pod napisem filmografia (pokaż: i moja aktywność: + wszystkie-filmy-seriale i nie oglądałem-oglądałem) i już mamy wynik, a do tego lista wyświetlanych na stronie tytułów (filmów) z aktorem Leonem N. zrobi się trochę krótsza...

Dzięki! Kurde muszę wykorzystać te dobrodziejstwa filmwebu:) Pozdrawiam!

Znawca kina

Nie będzie łatwo, bo niektóre filmy cięzko dostępne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones