Leonor Varela I

Leonor Varela Palma

7,1
1 562 oceny gry aktorskiej
Leonor Varela I
Leonor Varela zwróciła na siebie uwagę amerykańskiej publiczności, dzięki roli w telewizyjnym serialu "Cleopatra", który stał się niezwykle popularny. Kolejnym ważnym wydarzeniem w jej karierze był udział w "Voces inocentes", którego fabuła oparta jest na autentycznej historii. O talencie aktorskim Leonor świadczy różnorodność kreowanych przez nią postaci. W 2002 roku wystąpiła u boku Wesleya Snipesa w filmie Guillermo del Toro "Blade II". Międzynarodową sławę osiągnęła dzięki roli we francuskiej komedii "Tais-toi!". Obecnie mieszka w Los Angeles.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 29 grudnia 1972

miejsce urodzenia: Santiago, Chile

wzrost: 169 cm

mąż Lucas Akoskin (od 15.04.2013), 2 dzieci: Matteo (ur. 20.11.2012) i Luna Mae (ur. 25.02.2015)
13 wydań magazynu "Maxim" z jej zdjęciem na okładce ukazało się jako największa edycja Maxima na świecie - każde wydanie nosiło nazwę innego miasta Ameryki Północnej.
Ma siostrę Alejandrę i dwóch braci: Javiera oraz Gabriela.
Została uznana najpiękniejszą odtwórczynią egipskiej królowej Kleopatry spośród 35 dotąd grających aktorek.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

teraz to już dojrzała kobieta, ale wciąż jest bardzo atrakcyjna

Jakieś Jessiki Alby i inne teraz w modzie, a moim zdaniem ona jest dużo ładniejsza. Poza tym posiada coś takiego jak talent!

Leonor Varela jest piękna. Myślę panowie, że chyba każdy chciałby być niewolnikiem takiej Kleopatry ;) Mam 20 lat a dałbym sporo żeby być jej kochankiem.... Cudowna!

tak to jest bardzo piekna aktorka i zdolna