Lily Rabe

7,9
12 590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Rabe

Siostra Mary Eunice

użytkownik usunięty

Przyznam że nie widziałam żadnego filmu z tą aktorką wcześniej, zanim oglądnęłam
American Horror Story z jej udziałem. Zarówno w pierwszym sezonie tego serialu jak i w
drugim spisuję się świetnie!
Genialnie wykreowała postać siostry Mary Eunice! Jestem bardzo ciekawa jak dalej potoczą
się jej losy. I czekam na jakieś kolejne filmy z udziałem Lily.

Mam to samo zdanie. Jest świetna w AHS *_*

użytkownik usunięty
Hadrian33

Mary rządzi :]

oj talent to ona posiada bezapelacyjnie. W AHS pokazała na co ją stać. Trzymam za nią kciuki, oby odnosiła sukcesy :)

vodkatini

Świetnie gra emocje ( sceny płaczu za swoim dzieckiem ). Drugiego sezonu jeszcze nie widziałam,ale wkrótce się za niego zabieram :).

Wielki szacun dla niej bo w asylium zagrala role zycia

sematary

jako zakonnica jest gorąca , normalnie z taką zakonnicą to by można pogrzeszyć :D

TheGoldi07

Co racja to racja :P

sematary

właśnie jestem po 8 odcinkach i jestem zdumiony wysokim poziomem tego serialu , gra aktorska jest niezła w niektórych przypadkach nawet świetna , ogromna ilość wątków no i do tego muzyka bo czym byłby dobry horror bez świetnej muzyki a w tym serialu robi wrażenie , powiem szczerze od kilku dobrych lat czułem smutek widząc jakie słabe i mało klimatyczne wychodzą horrory powoli traciłem nadzieje że doczekam czasów kiedy powstanie naprawde solidny film grozy który sprawi że będę z zapartym tchem oglądał odczuwając chociaż lekki strach który spowodowałby uśmiech na mojej duszy wprawdzie jestem już osobą która widziała niemal wszystkie liczące się filmy grozy i raczej przestraszyć mnie jest trudno ale w tym serialu mimo że jakoś mnie nie przeraził to jest niezwykły klimat bo cóż może być bardziej klimatycznego od psychiatryka , demonów , szalonych naukowców i seryjnych morderców na zakończenie takie moje małe przemyślenie , zauważyliście że w ostatnich kilku latach jest trend na seriale mocne bez kompromisów takie jak np. Spartakus ?? po wielu latach ubóstwa w kinematografii pojawiło się światełko które daje nam nadzieje że wkońcu doczekaliśmy czasów w których seriale i filmy są robione porządnie , cieszy mnie to bo w ostatnich 10 latach może ze 2-3 seriale i raptem kilka filmów warte były obejrzenia , mniejmy nadzieje że wkrótce powstaną równie udane seriale no i jakieś świerze filmy a nie odgrzewane których ostatnio mieliśmy całą mase .

TheGoldi07

nic dodać - nic ująć. zgadzam się całkowicie

sematary

Do tej pory - owszem. Ale jest młoda, rozwija się, jeszcze nas nie raz zaskoczy:) Mam nadzieję przynajmniej.

Od razu zwróciłam na nią uwagę w pierwszym sezonie. Ma bardzo ładny głos. Żona doktorka mnie wkurzała ale siostrzyczka z 2 sezonu i Misty wymiatają.

IKnowWhatYouAre

Lily jedna z najlepszych aktorek American Horror Story. Obok J.Lange. Rolę Siostry Mary Eunice w Asylum zagrała na bardzo wysokim poziomie. Jest jednym z większych zaskoczeń aktorskich w całym AHS. A jako Misty to już w ogóle genialna:)

Nie wiem, dlaczego ta aktorka jest taka niedoceniona, zmienia sie jak kameleon, potrafi zagrac slodka laleczke, dystyngowana pania, czy totalna suke, dla mnie spektakularny talent. Fantastyczna aktorka.

Aldirien

Zgadzam się, Lily ma wielki talent. Mam nadzieję że zobaczymy ją jeszcze na dużym ekranie w pierwszoplanowej roli.

Zakochałam się w niej normalnie. W każdy sezonie AHS jest inna i zawsze tak samo zajebista.

Zauważcie, źe wszyscy z AHS to doskonali aktorzy, a nie Holliłudzka Młucka :P Z wyjątkiem Jessicki Lang, bo ona ma aż dwa Oskary, ale dopiero ostatnio dzięki serialowi znów wzrosła jej popularność na filmwebie (duży skok w rankingu) i ogólnie.

ejdziesia

Większość się nią w American Horror Story: Asylum zachwycają, niestety akurat w moim przypadku to była jedyna postać która mnie irytowała /:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones