Linden Ashby

Clarence Linden Garnett Ashby III

7,7
4 778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linden Ashby

Jezu wy go chcecie do Mortala 3? Pogieło was? On jest za stary...zobaczcie ile już ma lat...chyba że ten Mortal miałby być po kilkunastu latach...

użytkownik usunięty
Lestat_18

Dla mnie zawsze będzie Johnnym Cage'm, a po drugie mi się wydaje, w sumie nie sprawdzałam, że były 3 części, a w którejś z nich jego bohater został uśmiercony, na oczach widza, ale oglądałam to dawno. Najlepsza jest jedynka a reszta to podróby. Nie znaczy to jednak, że nie lubię zabójczego turnieju, bo dla mnie jest cool. To film mojego dzieciństwa i często do niego wracam.

Zabili go chyba na początku Mortal Kombat 2. Jedyna była najlepsza, mam do niej wielki sentyment. Strasznie się tym jarałam za młodu. Odniosłam wrażenie, że drugą część zrobili "na odpi#rdol". Słabe efekty, kiepska fabuła, marne dialogi, no i można było odczuć mega niski budżet. Dla mnie ten gość też na zawsze będzie Johnnym Cage'm. ;-D

rapi_aga

zabili ale nie jego.. on nawet nie gral juz johnnego w dwojce...

michostr86

Możliwe. Bardzo dawno to oglądałam, więc mogę dokładnie nie pamiętać. Nie wiem czemu, ale jakoś mi się kojarzy, że on zginął w drugiej części, jakoś na samym początku...

rapi_aga

bo zginal ale nie gral go juz linden ashby...

Lestat_18

tez bym go chcial w nowej wersji bo w jedyne byl niezapomniany.. ale przyznaje ze bez szans to jest... on jest za stary juz..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones