Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Widzieliście teledysk do tej piosenki Linds? Jak dla mnie jest świetny. Ogólnie cała ta piosenka jest boska:) Ale szkoda, że na polskich stacjach nie można tej piosenki zobaczyć... :(

Agusa

dokładnie Hilary Duff Come Clean można zobaczyć na 4fanie a Lindsay nigdzie !!! Jest mało znana w Polsce pod tym względem a tak naprawdę gdyby wiedzieli ile jest fanów Lindsay to może by puścili..a co do tematu mi też bardzo się podoba ten teledysk :) jest fajny Lindsay wygląda świetnie (nie biorąc pod uwagę jej blond włosów bo szczerze wolę ją jej swoich dawnnych :) chociaż i w blond wygląda ładnie :) bardzo fajny teledysk naprawdę :D:D:) Pzdr:*:* dla fanów Lindsay i dla nie fanów Lindsay którzy szanują fanów Lindsay a nie jak jakies gorshe porshe fuu co za nazwa (mam nadzieję że mnie zrozumiecie :P:)

unikalna

W wakacje nieraz Rumors i First leciały na Vivie, ale tylko czasami :(

unikalna

ja szanuje fanó lindsay, ty za to nie szanujesz tych którezy za nią nie przepadają, bo nawet do nazwy się przyczepiasz

Agusa

Nom, jest swietny!!!:):):) Ja widzialam tesh raz na MTv teledysk do OVER ale teledysk do CONFESSIONS OF A BROKEN HEART chyba nigdzie nie leci :(

Agusa

W Polsce lecialy Rumors, First i Over i to nawet czesto... na vivie niemieckiej tez czesto puszczaja Linds, ale COABH jakos nigdzie w TV nie widzialem (teledysk widzialem, mam na kompie... tez mi sie podoba XD)

Agusa

mysle ze pozniej sie pojawi np. w Angli dopiero od niedawna puszczaja Ashlee Simpson - Boyfrend, chociaz to jets juz stare bo z wrzesnia... teraz Ashlee wydala juz nowy klip L.O.V.E wiec chyba jets jakas nadzieja ze tak samo bedzie z COABH

Agusa

a juz niedlugo Linds wyda nowy singiel "I Live For The Day" juz jest okladka ...http://www.linds-lo.com/pho tos/albums/ilftd-cover/01.jpg

w sumie to pisoenka jest fajna... ale sa lepsze w ALMP (Raw)

Agusa

Słyszałam tą piosenkę, ale niestety teledysku nie widziałam:(

Agusa

czesc masz jej piosenki ?? przesłała bys mi ? moje gg 3512636

Izfunia

jej nowy (znaczy się nie taki nowy teledysk) Confessions of a Broken Heart nie leci w żadnym kraju europejskim bo pochodzi z najnowszej płyty Lindsay Lohan "A little more personal RAW", który swoja premiere 6 grudnia 2006 roku miał tylko w USA, KANADZIE i MEKSYKU... a jeżeli chcecie mieć piosenki z jej najnowszej płyty piszcie na moim blogu, mam wszystkie!!:D

Bartek_FaN_Linds

po pierwsze to ci sie cos pogielo ja te plyte mialem juz przed grudniem a co do teledysku to moze zlozmy jakas petycje do jakiejs stacji publicznej np. do TVP i niech w 30 ton puszcza albo jako goscia zaprosza Lindsay i moze bedzie bardziej popularna w Polsce co wy na to? A co do piosenki to super a teledysk jeszcze lepszy

xpand

Odwiedz amerykanskie strony... naprawdę premiera płyty "A little more personal RAW" miała miejsce 6 grudnia:) A co do tej petycji, to świetny pomysł, tak bym chciał aby w Polsce ludzie zobaczyli Lindsay także jako piosenkarke:)

Bartek_FaN_Linds

ja też bym chciała zeby puszczali teledyski Lindsay. Bardzo ja lubie jako aktorke ale i piosenkarke ale ci którzy np nie mają internetu albo muzycznych programów mają mniejszy dostęp do 'nowych gwiazd' ja mam całą płytkę lindsy i teledyski tez (kilka) ale myśle ze mogliby puszczać jej piosenki w radiu bo tam jeszcze nigdy nie słyszałam jej piosenek

elisa17

na www.muzyka.interia.pl w teledyskach można zobaczyć właśnie Conessions of broken heart i chyba dwa inne teledyski Lindsay

kosmitka_

ja mam teledysk : confesion.. first i rumors ak ktos chce to piszcze na mmojego emaila

Izfunia

Ja mam wszystkie piosenki z nowej płyty Lindsay "A little more personal" i ze starej "Speak", a także teledyski: Rumors, Over, First, Confessions... . Naprzykład słyszałem i mam zdjęcia z koncertów, które Lindsay Lohan daje na TRL w MTV, ale w Stanach. Ja mam polskie MTV i nic o niej w nim nie powiedzą:/ Ciesze się chociaż, że Polacy dają filmy z nią do kina:) ponieważ filmy z Hilary Duff (jedynie FAŁSZYWA DWUNASTKA) była w kinie, a Lindsay wszystkie i nie moege sie doczekac JUST MY LUCK (nawet ma premiere w ten sam dzien co na swiecie...) Czekam z niecierpliwościa!! Zapraszam także na mojego bloga, gdzie możecie głosowac na Oscar'y Nastolatków:D

Agusa

Piosenka bardzo spoko, teledysk też. Jeśli chodzi o polskie strony to wiem, że można go obejrzeć na teledyski.onet.pl

Agusa

piosenka swietna teledysk tesh mam wszystkie piosenki z plyty ALMP (RAW) i Speak, mam tesh kilka skeczy lindsay z dobbie downer np. harry potter, saturday night life itp. mam tesh punk`d z Lindsay i mam tesh to jak tanczyla ten extra uklad na MTV movie Awards 2004 mam tesh Comersialcs MTV 2005 jeszcze mam MTV diary Lindsay lohan i duzo innych żeczy, mam tesh duzo fotek i remixów piosenek. Mam fajna fotke Lindsay z ashlee simpson i swietna przeróbkę fotkobajki z Lindsay, Hilary i Avrile L.

Annie_Bunton

to moze napisze ktos petycje na www.petycje.pl do np. radia ESKA, bo ja to sie nie zabardzo na tym znam i jestem jeszcze niepelnoletni.

Agusa

Teledysk... Zbyt prawdziwy i zbyt bolesny. Najsmutniejsze jest to, ze w wielu rodzinach tak sie dzieje. Az za czesto :(

Agusa

Nie mowie ze mi sie nie podoba :). Tylko za kazdym razem jak go widze plakać mi sie chce ;(((

lubieyaoijakch

jest szansa ze Linds bedzie bardziej popularan w Polsce a to za sprawa programu Exclusiv(jakos tak) poniewaz bedzie w nim relacja z Berlińskiego festiwalu filmowego i ma byc wywiad z Linds tylko nie wiem jaki dlugi i oczym ma on byc. Program bedzie wyemitowany 24 lutego o 16,30 na Polsacie

xpand

dzienki za info na pewno bede ogladac a w komorce nastawilam sobie budzik na ta godzine :P

Izfunia

spoko nie ma problemu sam czekam na ten program pozdro

xpand

a slyszal z was ktos piosenke Hilary Duff - Wake up tez fajna choc COABH jest znacznie fajniejsza

Agusa

"Wake up" Hialry duff bardzo lubie, sama nie wiem którą piosenke wole.. :) w sumie to i Hilary i Lindsay lubię tak samo i te dwie piosenki tez.

Agusa

Lindsay jest suuuuuuuper uwielbiam jej muzykę, nie przeszkadza mi ze wszystkie filmy w których zagrała sa na jedno kopyto. Fajnie gra , fajnie gada i fajnie spiewa

Big Fan LL, Feat EW

anetek

słucham!!!! teledysk Lin nie jest świetny!!!! on jest ma maxa zajebisty!!! poprostu najlepszy pod słońcem!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones