Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Nie wiem jak można ją lubić ?! Nie dość, że nie umie śpiewać to jeszcze "próbuje" grać w filmach, które i tak są beznadziejne ! Mówicie, że "Rekin i Lava: Przygoda w 3D" czy "Mali agenci" to filmy dla dzieci ?? Spojrzcie w czym ona gra! W dodatku główną postać !!!!

__9829weRonikA

1. Jakoś ja mozna lubic bo inni ja lubia.
2.Nie powiedzialabym ze jej filmy sa beznadziejne bo dostawaly nagrody.
3.I wcale twoje porownanie do filmow dzieciecych nie jest przekonywujace bo mozliwe ze w ostatnim filmie jaki zagrala byl dzieciecy ale nie powiesz mi ze "wredne dziewczyny" to dla dzieci.

Lady_Angel

♥weRonikÄ w całości się z Tobą zgadzam

totalne beztalencie i gra w samych beznadziejnych filmach :/

jak tacy ludzie mogą robić karierę to nie mam pojęcia

Lady_Angel

Ha! to tylko jeden jedyny film! A nawet załóżmy, że inny (co szczerze mówiąc nie mają gustu) ją lubią, podziwiają, są fanami takich plastików jak ona sama lub hillary duff to co z tego?! Ja sie licze tylko ze swoim zdaniem. Za wiele sarkazmów na jej temat nie ma ale napewno ktoś sie ze mną zgodzi, że ta "aktorka"-jak ją tak można nazwać zrobi wszystko dla pieniędzy i dobrego pogłosu, może nawet wystąpić w maximie lub jakimś pleybou!

__9829weRonikA

no zalezy dla kogo może ty lubisz inne filmy w innym stylu a inni lubią takie w jakich gra ona, mi akurat si podoaja. jej piosenki tez moga ci nie przypasc do gustu bo może sluchasz innej muzyki ale mi tez sie podobają. pamietaj kazdy ma inny gust

Annie_Bunton

nie jestem jakas tam jej fanka, zreszta hilary tez nie ,ale musze przyznac że filmy z udzialem tych dziewczyn takie jak zakrecony piatek i opowiesc o kopciuszku mi sie podobaly:)
to ze ty ich nie lubisz to nie znaczy ze musisz je tak krytykować!
i co to wogole ma znaczyc"NIE WIEM JAK MOZNA JE LUBIC"????
a jak chcesz juz kogos krytykowa to chociaz to jakos uzasadnij a nie cos tam piszesz o beznadziejnych filmach i koniec,to sa jakies pierdoly!
i wogole to smieszne jest to co piszesz o ludziach ktorzy je lubia ze niby nie maja gustu,ciekawa jestem jakie ty filmy ogladasz,pewnie crossroads czy takie tam podobne, wnioskuje to po tym ze ogladalas filmy z udzialem wyzej wymienionych:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones