Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

chyba załamałabym sie psychicznie :\ chociaż jej nie lubie, w tym przypadku jej współczuje :P zobaczcie na tą fote: http://img296.imageshack.us/img296/2838/lohan1671280x1024sf4.jpg [img296.imageshack.us/im...]
blee ohyda, nie? tak, wiem, że moja wypowiedź nie jest zbytnio inteligentna, ale musialam to powiedzieć :D

Piranha

heheh no fakt ma duuuuuuzo piegow ale to nie jest najwazniejsze wiec mimo ze jestes antyfanka nie bede sie z toba klucic ;)

Piranha

A ja uwielbiam Lindsay! Wole ją do Hilary :P Racja, piegow ma duzo, ale to nie jej wina! I tak jest bardzo ladna;] Ale jak byla malutka i taka ruda z tymi piegami wyglądala slicznie, taka slodka :) Ja i tak ja lubie;] Pozdrawiam!:*

Piranha

Mi tam nie przeszkadza,że ma piegi ;)moja koleżanka też ma dużo piegów, a jest bardzo sympatyczna ;]

Piranha

ja tam uzazam ze piegi sa zajebiste...sama mam troche.a moja mama mowi ze to pocalunki slonca... :D moj chlopak zreszta je uwielbia!

woner

Ja tez mam piegi:)) Ale je lubie, tez mui mama mowi, ze to pocalunki slonca. Co do zdjecia... wyglada jakby byla brudna, jakas slaba tapeta, swiatlo...

zgelka

własnie na tym zdjeciu mi sie bardzo podoba ona ma sliczny usmiech

Piranha

No ona ma bardzo dużo tych piegów... A na tej fotce jeszcze ma full tapety, ciekawe jak wygląda bez niej?!! Na filmach ma niby taką gładką skórę...! Ona jest bardzo ładna i nic do niej nie mam, uważam że te piegi są ok ;] I bardzo dobrze gra :p

Piranha

Jak dla mnie piegów ma za dużo - ale może nie podoba mi sę z wyglądu, dlatego, że jej nie lubię ?! W każdym razie nie przepadam za nią, ale nie zaprzeczam, że grać potrafi.

stefcia007

A ja uważam, że piegi są w porządku, ale jak ich nie jest za dużo i tylko na twarzy. Sama ich nie mam, ale też sie ich nie czepiam.

Alice

Odstosunkujcie się od piegów! Piegi są sexy ;)

soureen

Piegi są w porządku, bo przynajmniej wygladają naturalnie, ale ludzie je różnie postrzegają...

Piranha

Co z tego że ma piegi?? Chodzi o to, że grać wogóle nie potrafi, aktorką jest beznadziejną a to chyba o to chodzi, a nie czy ma piegi :/

Piranha

jestes załosna :/ ciekawe jak sama wyglądasz?

misia

No moze ich "troszke" ma.....Patrzac na nie "negatywnie":piegi raczej nie zmieniaja "ogolnej urody" (mam tu na mysli sympatycznej i ladnej buzi,rysow,zgrabnej figurki)sa jakby "dodatkiem".Za L.Lohan moze zbytnio nie przepadam ale oceniac jej jescze nie chce bo obejrzałam z nia 1 film i chyba za wczesnie na ocene jej aktorstwa.....
P.S.a co do zlosliwego "ciekawe jak wyglada bez makijazu"-nie mam zamiaru jej bronic ale jesli nawet nie wyglada wpaniale bez niego to trzeba wziasc pod uwage ,ze wszystkie inne gwiazdki sa tez "robione"....

Piranha

oj ma ich duzo.. ale nic jej nie ujmuja... po za tym zdjecie to w ogole jest bardzo niekorzystne...

Piranha

Ja taż jej nie lubie ale to raczej nie jej wina że ma tyle piegów.

Piranha

ojejju nie lubisz jej bo ona sie nie lubi z twoja h. duff. obydwie to dwie popieprzone idiotki.nawet nie wiem ktora gorsza.ale chyba stawiam na lindsay. obie zarobil odemnie 1. ;}}

Piranha

jak zwykle wszystkich sie czepiasz... to zalosne i rzeczywiscie mało inteligentne, ale spoko:/ lindsay jest sliczna to własnie dzieki piegom zdobyła sławe nie ma takiej drugiej... ja tam mam troche piegów i szczerze mowiac podobam sie sobie i nie tylko;p

Piranha

najbardziej przykre jest, ze na stornie swoje idolki hillary, czy jak jej tam w kurza gdy ktoś, ja obraża , a sama tak robisz... żenada na maxa chyba ze lubisz byc zakłamana, ale to juz w sumie nie moj problem, osobisc nie przepdam ani za jedna ani za druga, ale to nie jest powod zeby je obrazac, ale moze popostu w ten sposobu sie dowartościowujesz ...

Zuzaa_3

to już staje się żenujące te narzekanie, gdyby piegi nie korzystnie wpływały na jej wizerunek, i gdyby rzeczywiście była brzydka jak uważa część ludzi, to nie pracowałaby jako aktorka, a wcześniej jako modelka, i nie miałaby powodzenia u mężczyzn.

mate21

Wiecie co wam powiem, kiedyś mówiono, że kobieta bez piegów to jak niebo bez chmur. ale nie ważne. Czepiacie się wszystkiego żeby ją oczernić(nie mówie, że wszyscy) ale większość, gdyby była beztalenciem wybrała by inny zawód a uważam , że jest dobrą aktorką,nie można ją porównać np do Nicole Kidman, ale nie o to chodzi. każdy aktor jest inny a Lindsay umie fajnie grać i piegi maja tam najmniejsze znaczenie ! o ja nie moge... :|

agateczka

Te piegi w niczym jej nie przeszkadzają ... a w filmach są retuszowane :)
widziałam taką fotke Lindsay Lohan ze wogóle jej nie poznałam :)
http://www.portlandmercury.com/blogtown/files/2006/05/lindsay-lohan-004.jpg
patrzcie jaką ma tapete :D myśle że ona jest dobrą aktorką i piosenkarką a te wszystkie plotki ? nie wierze brukowcom i telewizji....
brukowce roznoszą plotki dla kasy
a tv dla oglądalności czyli w większej części tez kasa :)

Piranha

a ja UWIELBIAM piegowate kobiety, a jak do tego jest jeszcze ruda to juz w ogole sie rozplywam :DDDDDDDDD

Piranha

uważam że fajnie wygląda i piegi bardzo pasowały do jej rudych włosów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones