Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 800 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Lindsay jest taka, jak Hilary Duff - śliczna, utalentowana i zasługuje na Oscara! Powinna mieć chociaż drugie, jeśli nie pierwsze miejsce w 100 ludzi filmu! Weźcie, jak zobaczyłam, że jakiś al pacino i norbert de niro są, no mi aż oczy wytrzeszczyły się...oni nie mają talentu, a Lindsay ma!

Playboyka

O żall... Ty chyba nie wiesz za co sie przyznaje Oscary. Powinna mieć ostatnie miejsce w rankingu top 10000000000. A jaki Lindsay ma talent a śliczna to ona wogule nie jest.... ale jak ty masz inaczej to trudno.... A Hilary Duff to też moim zdaniem i zapewnie nie tylko moim gra sztucznie i bez jakiegoś ładu i składu. Trzymam kciuki żeby dostały Złote Maliny co roku bo do tych nagrod tylko sie nadają.....

Patricc

Norbert DeNiro!-hahahahhahahahahahhahaha

Jenks

Lohan i Duff to dwa beztalencia i to do tego brzydule...
A tym Norbertem DeNiro to mnie po prostu rozwaliłaś lol!

Lady_von_Teschen

Zgadzam się, beztalencia... wytapetowane beztalencia.
Norbert.? Eh.. O_O

Patricc

Ja zgodzę się z tym że Hilary Duff gra sztucznie .. bo to rzeczywiście prawda a z Lindsay to co innego.Moim zdaniem gra fajnie i na pewno nie zasługuje na 1 ;/ Nie gra tak sztywno i lepiej nadaje się do ról w filmach .. Wystarczy porównać "Dziedziczki" z "Wredne dziewczyny" to wiadomo że film z LL będzie o 100 razy lepszy :P

Playboyka

Dziewczyno! (to do autorki tematu) Jeżeli masz pod ręką przedmiot typu patelnia, to się tym przedmiotem w łeb walnij.

Ale teraz kulturalnie. Lindsay Lohan i Hilary Duff do tzw. gwiazdeczki, które w swoim dorobku mają filmy młodzieżowe, artykuły w brukowcach, skandale i scysje z PRAWDZIWYMI aktorami. Al Pacino i Norbert (płakałam ze śmiechu dobre pięć minut) De Niro to ludzie, którzy mogą być aktorskim autorytetem. I sorry, tutaj dyskusji jako takiej nie ma.

Są gusta i guściki, ale pewnych rzeczy publicznie wypowiadać nie wypada:).
Pzdr.

Playboyka

Ja też nie lubię Norberta De Niro. :P Wolę już Roberta. <hahaha>

Agatkiee

A ja powiem tyle, że jesteście jeszcze głupsi niż autorka tematu... Czy Wy naprawdę nie widzicie tego, że to kolejna żałosna prowokacja?? Ach, te dzieci... :]

Playboyka

Kobieto LL i HD może i są dobre, ale to cios poniżej pasa by porównywać je do Al'a Pacino czy N(Roberta) De Niro. Ci dwaj aktorzy (+ M.Brando)[ to za pewnę zrobię teraz błąd sensowny ]- to majstersztyk KINA !!!!!
I PROSZĘ CIEBIE , GDY NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIESZ WYPOWIADAŁA SIĘ NA FORUM TO ------MYŚL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM FANÓW A.P i R.d.N

mandaryna

P.S. - Poprzednia wypowiedź była do autorki tematu.

Playboyka

'Norbert de Niro' Czy ty jesteś jakimś ograniczonym dzieckiem, czy napisałaś ten temat, żeby się podniecić, że masz dużo odpowiedzi? To musi być prowokacja, bo takich głupich ludzi jak ty nie dopuszcza się do internetu.

Playboyka

Oni nie mają talentu!? Weś ty sie chociaz zastanów co piszesz! Pewnie nawet nie wiesz kto to jest Robert De Niro czy Al Pacino?! Tak to się kończy jak bachory mają dostep do internetu!

ewkje

Do Piranha..
może i to była prowokacja. ale sądzac po jej ulubionych filmach i ulubionych osobach na filmwebie to mogłabym polemizować. :)

Playboyka

Palyboyka jestes pusta jak wydmuszka na wielkanoc... :| Jak mozesz porownywac takie aktoreczki do TAKICH aktorow.. to sie wogole w glowie nie miesci. Filmy grane przez LiLo i Duff sa calkiem inne od filmow granych przez Pacino czy 'Norberta' (hahaha dobre :D), wiec na prawde nie kompromituj sie juz bardziej..
I zauwaz ze jak narazie to Lohan zasluzyla jedynie na Zlota Maline.. A Duff? Ona przynajmniej ma ladny glos..

Risae

Duff nie ma ładnego głosu.śpiewa chałowaty pop.

Playboyka

a ja sie z Tobą zgadzam!
masz wiec moje poparcie :)
Poza tym Lindsay jest bardzo ładna....

sybic

yy.. żal po prostu...

sybic

Ja też się zgadzam ! Bardzo lubię Hilary Duff i wydaję mi się że fajnie gra , gdyby było odwrotnie napewno nie zagrałaby w tak wielu filmach ;) A lindsay też fajnie gra zwłaszcza w Wrednych dziewczynach ;)

użytkownik usunięty
Playboyka

Norbert de Niro... rozwalił mnie ten tekst, naprawdę :))

Playboyka

Norbert <33

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones