Lindy Booth I

Lindsay Booth

7,2
1 670 ocen gry aktorskiej
Lindy Booth I
Lindy Booth urodziła się 2 kwietnia 1979 roku w Oakville (Ontario) w Kanadzie. Dorastała w swojej rodzinnej miejscowości, w 1998 roku ukończyła tam liceum T.A. Blakelock. Jeszcze w tym samym roku Lindy wystąpiła aż w trzech produkcjach: "Chłopak od muzyki", "Teenage Space Vampires" i "Eerie, Indiana: Inny Wymiar".
Podczas nauki w Blakelock, Lindy została nagrodzona wyróżnieniami za dorobek aktorski aż dwukrotnie (pierwszy raz - 1994-1995 Junior Drama, a drugi 1997-1998 Senior Drama Awards). Zagrała także w sztuce 'Forget-Me-Not', za którą została uhonorowana nagrodą Merit Award. Jej role w 'Who Will Stop The Rain?', 'Beauty Is The Beast' i 'Vietrock' zostały również nagrodzone na festiwalu filmowym Sears. Lindy znana jest także z roli Kelly w filmie "Seka 2".
Panna Booth zdobyła również sympatię widzów telewizyjnych. Zagrała Riley Grant w serialu stacji "The Famous Jett Jackson" i Claudię w "Łowcach skarbów". Booth wystąpiła także w wielokrotnie nagradzanym filmie tv "Historia Judy Garland". Gościnnie pojawiła się w takich serialach jak np. "Twilight Zone", "Veritas", "Pokolenie mutantów", "Nero Wolfe", "Odyssey 5" i "4400".
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 2 kwietnia 1979

miejsce urodzenia: Oakville, Kanada

wzrost: 170 cm

mąż Jeff Wadlow (od 04.10.2014)
W 1998 roku ukończyła liceum T.A. Blakelock w Oakville (Ontario), Kanada.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych