serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Bibliotekarze

The Librarians
2014 - 2018
42 min.
6,8 5 221
ocen
6,8 10 1 5221
Grupa bibliotekarzy poszukuje tajemniczych, starożytnych artefaktów, doświadczając niezwykłych przygód. więcej mniej
Bibliotekarze zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Bibliotekarze
Zwiastun nr 1 1:11
nr 1 2014-05-15T10:34:26 https://fwcdn.pl/webv/35/12/33512/transpor.33512.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/16/708616/the_librarians___trailer.vp9.720p.webm

Flynn Carsen może wydawać się zwykłym bibliotekarzem, pracującym w znanej na całym świecie Bibliotece Metropolitan. Jednak w podziemiach budynku kryje się wiekowa siedziba naukowców i poszukiwaczy przygód, którzy prowadzą badania tajemniczych obiektów, zbierają artefakty i ratują świat przed nadnaturalnymi zagrożeniami. To jest właśnieFlynn Carsen może wydawać się zwykłym bibliotekarzem, pracującym w znanej na całym świecie Bibliotece Metropolitan. Jednak w podziemiach budynku kryje się wiekowa siedziba naukowców i poszukiwaczy przygód, którzy prowadzą badania tajemniczych obiektów, zbierają artefakty i ratują świat przed nadnaturalnymi zagrożeniami. To jest właśnie Biblioteka, a Flynn jest Bibliotekarzem. Kiedy starożytna federacja grozi zniszczeniem cywilizacji i przywróceniem panowania magii na świecie, Flynn i jego nowy Strażnik, Eve Baird, muszą zrekrutować trzech ludzi o nadzwyczajnych zdolnościach, by pomogli im chronić sekrety Biblioteki Metropolitan. Do ich zespołu dołącza działający w ukryciu kowboj - naukowiec, który pracuje na rurociągu, szpitalna asystentka, która posiada niezwykłe zdolności, zdobyte dzięki zagrażającemu jej życiu guzowi mózgu oraz światowej klasy złodziej. Jeśli nowym rekrutom nie uda się powstrzymać niebezpieczeństwa, świat pogrąży się w chaosie. Jednak jeśli ich misja się powiedzie, zostaną nowymi Bibliotekarzami.

studio
Electric Entertainment
tytuł oryg.
The Librarians
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Portland (Oregon, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych