Lisa Bonet

Lisa Michelle Boney

7,3
1 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Bonet

He jestem dziewczyną ale uważam że to naprawdę piękna kobieta .. A juz na pewno jedna z najpiękniejszych ciemnoskórych ..

malgos8312

kurcze, ale ona była piękna - obłędnie śliczna.

malgos8312

twarz kiedyś całkiem ładna ale figura... niska,chuda,mało kobieca ale pewnie musi mieć coś w sobie,ma/miała za mężów znanych i przystojnych no i młodszych

użytkownik usunięty
CelineMarie

tak, zawsze musicie sie do czegos przyczepic.. juz lepiej byc taka chuda jak ona niz tlusta i wielka;p

Ale jak nadejdzie klęska głodu, to ona umrze jako jedna z pierwszych :P

astat_2

Wtedy grubasów się zeżre, bo będą najmniej potrzebni, przez zbyt wielką ilość zapotrzebowania pokarmu.

Psychosis7

padłam xD :D

Psychosis7

A ja tu padłam xD :D

CelineMarie

Lenny jest 3 lata starszy i nie był znany jak zaczęli być razem. A Lisa jest dla mnie absolutnym ideałem, piękna wewnątrz i na zewnątrz.

malgos8312

zgadzam się z tobą
i ma świetną figurę :)

użytkownik usunięty
_j_w_

Jest piękna! I ma świetny styl :)

malgos8312

jako facet zupełnie się nie zgadzam.... dla mnie jest mało atrakcyjna, żeby nie powiedzieć brzydka. Nie wiem, pewnie zupełnie nie mój typ bo w końcu zabujał się w niej i Kravitz i Momoa więc jakby nie było kolesie mega przystojni i mający na zawołanie pewnie większość lasek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones