Lisa Bonet 

Lisa Michelle Boney

7,3
1 750 ocen gry aktorskiej
Lisa Bonet
Lisa Bonet, aktorka, reżyserka, ukończyła Reseda High School i Celluloid Actor's Studio. Córka żydówki i czarnoskórego nauczyciela muzyki, karierę rozpoczęła od występów w reklamówkach. Lata 80-te jak na razie to najlepszy okres w karierze Lisy: w 1984 w wieku 16 lat otrzymała role w serialu "The Crosby Show" jako Denise Huxtable i ta kreacja dała jej nagrody: Young Artist Award i nominację do nagrody Emmy.
Później dzięki związkowi ze sławnym muzykiem Lenny Kravitza dostała się na pierwsze strony gazet. Pobrali się w 1987 roku w Las Vegas a w 1988 roku urodziła im się córka, Zoe. Na pewien czas Lisa związała swoją karierę z karierą męża: współpracowała z mężem nad jego pierwszą płytą "Let Love Rule", wyreżyserowała także jego pierwszy teledysk. Kolejny Young Artist Award aktorka otrzymała za role u Alana Parkera w filmie "Angel Heart. Następnie zakończyła grę w sitcomie The Crosby Show by rozpocząć prace w innym sitcomie "A Different World". W 1993 rozwiodła się z Lenny Kravitzem i rozpoczął się okres trudny okres w życiu aktorki - filmy klasy B- sama aktorka twierdzi, że wycofała się z grania w filmach by poświecić dla rodzony.
Lisa Bonet mieszka z dziećmi w Los Angeles, gdzie zajmuje się też pracą społeczną z młodocianymi przestępcami
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 listopada 1967

miejsce urodzenia: San Francisco, Kalifornia, USA

wzrost: 157 cm

dwukrotnie zamężna: 1. Lenny Kravitz (16.11.1987 - 12.04.1993, rozwód), córka Zoë Isabella (ur. 01.12.1988); 2. Jason Momoa (od 15.11.2007), córka Lola Iolani (ur. 23.07.2007) i syn Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha (ur. 15.12.2008)
Ukończyła Celluloid Actor's Studio w Hollywood (dyplom z gry aktorksiej).
Ma młodsze przyrodnie rodzeństwo.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

He jestem dziewczyną ale uważam że to naprawdę piękna kobieta .. A juz na pewno jedna z najpiękniejszych ciemnoskórych ..

Bo przeszkoczyła z roli kochanej córeczki tatusia w symaptycznym, rodzinnym "Bill Cosby Show" w rolę kochanki Rourka w brudnym i mrocznym "Harrym Angelu" Kontras dla pruderyjnego, amerykańskiego widza zbyt duży. A podobno rzeczywiście ziółko było z niej niezłe.

i scena, gdy myje włosy pod tym kranem. Piękna.

Kocham takie związki :)

Przepiękna kreacja. Doskonale oddała swoją codzienną nieśmiałość połączoną z uwalniającym się nocą żarem. Świetna scena z mickeyem w makabrycznym krwawym akcie. Nic dodać nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones