Lisa EdelsteinI

8,0
4 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Edelstein

Niestety nie oglądałem filmów z jej udziałem, ale w House M.D. gra świetnie administratorkę szpitala. Szkoda, że nie zagrała w żadnym znaczącym filmie :(

x_Tomasz

ja też nie oglądałam żadnych filmów z nią..a szkoda..jest świetną aktorką i z chęcią zobaczyłabym ją w innych produkcjach..pełnometrażowych :D

madzia_246

A kto Ci broni?? Masz 19 do wyboru...

x_Tomasz

Wspaniale gra w House M.D. i miała bardzo fajne epizody w "Czego pragną kobiety" i wedug mnie najlepszy w "Lepiej być nie może" w restauracji z Jackiem Nicholsonem:)

x_Tomasz

W Housie jest genialna!!!!Ja oglądałam jeszcze ,,Małolaty u taty'', ale tam jej troche mało było. Ale i tak była ekstra!!!

megan_mallin

Widziałem ją w "Przesyłce specjalnej" i była rewelacyjna. Moim zdanem jest bardzo dobrą aktorką, a jako Cuddy jest niezastąpiona.

x_Tomasz

Uwielbiam takie komentarze, dotyczące aktorów z jednego filmu/serialu.

Vitek

Moim zdaniem fajnie zagrała w housie :) Chciałabym obejrzeć jakiś film z nią.

x_Tomasz

Zagrała w 19 filmach a to czy jest znaczący czy nie to kwestia względna...

uwieziona

Niezależnie od tego, czy film jest "znaczący" czy nie, to zwykle rola Lisy jest w filmach mało znacząca. Przykłady:
- "Czego pragną kobiety" - pracownica biura, pojawia się może 3 razy z czego 2 razy coś w ogóle mówi.
- "Zakazany owoc" - Lisa jako ładna ale nieokrzesana Żydówka, idzie na randkę z rabinem i chce go zaciągnąć do łóżka, a on ucieka; cały występ może trwać max. ok. 5 minut
- "Lepiej być nie może" - Żydówka będąca na randce w kawiarni, którą od razu wyrzucają z knajpy (bo postać grana przez Nicholsona nie lubi Żydów o ile dobrze pamiętam), nic nie powiedziała
Przy takich epizodach wiele się na nią nie napatrzysz, trudno oglądać film specjalnie dla niej...

Fiorentinka

Wiadomo że fajnie by było, gdyby zagrała więcej znaczących ról i wtedy można byłoby wiele filmów obejrzeć przez wzgląd na Nią, ale nie wierzę, żeby z tych 19 filmów nie dało się wybrać tych, w których odegrała ważniejsza rolę.

uwieziona

Nie pozostaje nam nic innego jak szukać :) po roli w Housie myślę, że to naprawdę fajna Aktorka... Zdolna i ładna zresztą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones