Lisa EdelsteinI

8,1
4 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Edelstein

Lisa niebawem dostanie tysięczny głos i proszę w imieniu jej fanów o nie obrzucanie jej ocenami 1 przez antyfanów House'a, bądź przez fanów osób wyprzedzonych przez aktorkę ww top 100! Pozdrawiam! ;)

użytkownik usunięty
ashaha12

Zeby byc w top100 kobiet chyba trzeba 1100 glosow. Jak bedzie tyle miala to mysle ze poleci w tydzien. Mimo wszystko zasluzenie bo top100 to dla niej za wysoko

top 100 za wysoko? a czemuż to... Nie rozumiecie ze ten ranking nie jest robiony przez znawców filmowych tylko przez przeciętnych ludzi, którzy po prostu oglądają filmy?
Oglądałem z tą Panią tylko jeden film(tzn serial-house) i bardzo mi sie spodobała, jej rola, gra aktorska itd... daje jej 10tke, bez zastanowienia

Spodobała mi sie w serialu, dostaje ocenke ... nie mam zamiaru porównywać wszystkich aktorów a potem tydzien mysleć czy dać komuś 6stke,czy może 7emke ?

guli_radom

Problem w tym, że niektórzy traktują w/w zbyt poważnie. Zupełnie, jakby była jakąś wyrocznią w kwestii, kogo powinniśmy szanować, a kogo potępiać. To się już robi chore.

xena_4

Mam na myśli top listę aktorek oczywiści.

xena_4

wszyscy którzy sie spinają o te topSetki naprawde uwazaja sie za znawców kina. a akurat tutaj sami tworzymy listy wiec nie powinno sie ich traktowac jak wskaźniki kunsztu aktorskiego ale jako miernik lubialności... a trudno miec do kogoś pretensje że kogoś lubi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones