Louis Garrel

7,5
4 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis Garrel

Ma w sobie "to coś"- jakiś dziwny wdzięk, i to spojrzenie, uśmiech...IDEAŁ.

Manon

AAaahh<3 nieprawdaż? :D

Manon

no i bardzo seksowny NOS ;)

luza

Jak Adrien Brody :) Ten sam typ urody. Me gusta :)

Manon

Zgadzam się, ale jakoś nie mogę się zorientować co mi się w Nim tak podoba. Zdecydowanie przyciąga. Extra facet, zarówno z wyglądu, jak i aktor;)

RumeurRose

i jeszcze mówi po francusku :) Jak to jest, że niektórzy dostają w pakiecie wszystko - urodę, talent, karierę... :)

Lotta_Rosie

no on akurat ma ojca ;)
i niektórzy mówią,ę nie umie mówić ..;)
Aleja go lubię.
Obejrzyjcie sobie talkshow 'on n'est pas couche' z nim i Macaignem - hilarious!
A widzieliście go w nowym filmie w charakteryzacj ? 'w czasie zdjęć do tego filmu nie ucierpiał żaden prawdziwy włos luis Garrela' ;p

Manon

ja to się chyba zakochałam..Enigma.

Manon

Hehehe zgadzam się! ;)

Wg mnie są faceci przystojni, ale... są też Ci piękni. Idealni od stóp do głów ;)
Louis ma piękne oczy i włosy! :3

Mischka_fw

Oj zgadzam się z Wami. Baaaaaaaaardzo przystojny. <3

Manon

Ma piękną, smukłą sylwetkę i szlachetność w twarzy. Wygląda jak rzeźba renesansowa, nie mogę się napatrzeć <3

Lotta_Rosie

Dobre porównanie, cudowny ;)

Manon

Niezwykły mężczyzna, oczarowuje spojrzeniem.

Manon

I dodam jeszcze, że byłby fizycznie idealny do roli Syda Barretta, gdyby kiedykolwiek powstał o nim film.

Manon

dokładnie! ma w sobie coś niesamowitego :) ciężko powiedzieć, że jest przystojny... jest PIĘKNY, jak dzieło sztuki na które nie można się napatrzeć, taki majestatyczny i szlachetny. uwielbiam go, tylko żałuję, że tak ciężko jest znaleźć wszystkie filmy z nim... połowy nie widziałam :(

hiss

Tylko pytanie dlaczego te profilowe takie fatalne? Czyżby jakiś zazdrośnik złośliwie je wybrał? :D

lena_777

Prawdopodobne jest tak jak mówisz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones