Louis Leterrier

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/90319/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":1079,"rate":6.659870250231696,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/90319/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":71,"rate":6.408450704225352,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/90319/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":38,"rate":7.078947368421052,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/90319/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
6,7
1 079 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Louis Leterrier
  • Czy może ktoś z Was oglądał juz najnowszy film ?
    Co prawda premiera bedzie 28 czerwca, ale wiem ze 14-15 czerwca były pokazy
    przedpremierowe...
    Jak Wasze wrażenia ?

• basiamalicka Czytałam własnie na onecie "Dni od 21 do 23 czerwca upłyną w kinach Cinema City pod znakiem magii, misternie uknutej intrygi i niebywałych sztuczek. Na ekranach zakróluje przedpremierowo "Iluzja". Efektowny thriller udowodni, że "niemożliwe", to tylko kolejne słowo".
    Wiec warto jest sie wybrac wczesniej.

• kajastenimi Oj warto, ja też się nie mogę doczekać tym bardziej że takie magiczne sztuczki lubiłam od dawna, a tu magia połączona jest z intrygami pełnymi zagadek.