Luca Bigazzi

8,9
1 230 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Luca Bigazzi
Finalny_Odbiorca

Zdjęcia do "Wielkiego piękna" rzeczywiście zachwycające! Nie byłam w stanie oderwać wzroku od ekranu.

magmos

Nie spodziewałem się, że ktokolwiek coś tu napisze ;) Akurat Wielkie Piękno to tylko przedsmak jego twórczości (Przebija go chyba tylko Emmanuel Lubezki). Skutki Miłości z 2004 roku jednak to jeden z najlepiej zrealizowanych operatorsko filmów w historii kina Gorąco Polecam jeśli nie widziałaś. Chociaż po szybkiej analizie twojego kina myślę, że masz już ten film za sobą, w końcu jest Włoski.

Zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=uDE9J0zPd00

Finalny_Odbiorca

Oglądałam wszystkie filmy, które zrealizował wspólnie z Sorrentino i kilka najnowszych, jednak to właśnie zdjęcia z "Wielkiego piękna" urzekły mnie najbardziej. Uważam, że w pełni oddają klimat włoskiej stolicy. Potęguje go dodatkowo muzyka, ale... to już zasługa L. Marchitelliego :)

Finalny_Odbiorca

Wielkie Piękno ma zdjęcia godne swego tytułu, ale to chyba w "Boskim" jest najwięcej genialnych ujęć i technik. No i oczywiście nie można zapominać o scenografii i charakteryzacji, bo bez tego nie miałby dobrego materiału pod swoje umiejętności. W każdym razie trio Sorrentino-Bigazzi-Servillo to święta trójca włoskiego kina w XXI wieku. Chapeau bas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones