Luke Bracey

7,8
9 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Bracey

Widziałam go tylko w "Dla ciebie wszystko" więc trudno określić poziom talentu, gdyż w tym filmie
poziom romantyzmu po prostu zwala z nóg i uniemożliwia sprawiedliwą ocenę aktorów. Jednakże,
nie mogę się doczekać kolejnych filmów z jego udziałem - czy to możliwe, że w Australii objawił się
nowy Heath Ledger?

JaGaBaK

Mam tak samo, jak ty. W 'Dla ciebie wszystko' wszyscy aktorzy byli tak samo słodko-upierdliwie nienaturalni, ale mimo wszystko on ma to coś. Też chętnie bym go zobaczyła w innych filmach.

xChouchoux

dokładnie o tym samym myślałam! strasznie mi go przypomina, ale nie chciałam pisać no bo co tu porównywać Heath'a z nim? no ale zagrał bardzo dobrze, podobało mi się w 'Dla ciebie wszystko', dobrze dobrany do roli :)

JaGaBaK

hehe dziś oglądałam monte carlo z tym aktorem SZOK! Dla mnie to PAUL WALKER - ma coś takiego ...

JaGaBaK

Dokładnie!
Wypisz-wymaluj Heath... Uśmiech identyczny, no i jeszcze ta Australia..

milka421

Zgadzam się. W "Dla ciebie wszystko" wygląda jak Heath

milka421

i oczy

JaGaBaK

dzisiaj obejrzałem trailer Point break wygląda identycznie jak Heath

JaGaBaK

Podobna fryzura, uśmiech, nawet kraj ten sam, niczym Heath... dla mnie bomba:)

martyna029

Poza tym fajnie zagrał w DCW:)

JaGaBaK

Bardziej przypomina młodego Seana Beana :)

mativandamme

A mi James McAvoy :)

mativandamme

+1, Sean Bean, młodszy brat albo syn ;-)

mativandamme

Sean Bean! :)

JaGaBaK

John Terry!

JaGaBaK

Koles wyglada jak LIAM HEMSWORTH i nikt tego tu nie wspomnial... Ludzie sa krotkowzroczni...

JaGaBaK

Uważam dokładnie tak samo jak Ty :) Oglądałam z nim tylko "Dla ciebie wszystko", i wygląda tam jak Heath Ledger. <3

Poza tym, cudowny film :) (mimo, że trochę przesłodzony).

JaGaBaK

Pierwsze wrażenie to samo miałam

elzunia29

Też tak uważam, bardzo podobny głos, twarz, szczęka, jak młodszy brat Heatha.

megg7

Widziałam go w trzech filmach. Fajnie wypadł w Point Break Na fali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones