Lynn CollinsI

Viola Lynn Collins

7,1
3 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lynn Collins

Czy nikt inny nie zauważył tego uderzającego podobieństwa? Odkąd zobaczyłam z nią którąś tam część Wolverine byłam przekonana, że ona grała Anię z Zielonego Wzgórza, w mojej najukochańszej ekranizacji xD Jednak zapomniałam to sprawdzić, w sumie jakoś mi się do tego nie spieszyło, ale dzisiaj przypomniałam sobie "Dziś 13, jutro 30" i znowu ją zobaczyłam. Więc postanowiłam tym razem pogrzebać, żadna ekranizacja nie pasowała mi rocznika do jej wieku, w końcu okazało się, że moja ekranizacja jest z 85 roku, a Anię grała tam.. no oczywiście Megan Follows! Kiedyś jako dziecko o tym wiedziałam, ale przez lata totalnie mi to wypadło z pamięci. Jednak twarzy młodziutkiej Megan nigdy nie zapomnę, jak miałam 13 lat to strasznie chciałam wyglądać jak ona :D No i moim zdaniem Lynn Collins to jej nowe wcielenie. Jeszcze nie szukałam, ale moim zdaniem to musi być jakieś pokrewieństwo, bo dla mnie podobieństwo jest niesamowite. Oczywiście mówimy o Lynn przed operacjami i kiedy była ruda.
Nie mogę znaleźć zdjęć bardzo młodej Collins i wiem, że tutaj porównuje urodę młodej dziewczyny do już dorosłej kobiety, no ale to wygląda jak ta sama osoba, tylko, że w wieku 13 i 25 lat :)
PS. Jak tu wstawiać linki do zdjęć?

applellinge

Bez tych linków do zdjęć to może być trudno, żeby ktoś jeszcze dostrzegł to "uderzające podobieństwo", ponieważ panie są niezbyt do siebie podobne. Tak, zadałem sobie trud, żeby porównać, jak wyglądała Megan Follows w "Ani z zielonego wzgórza" z 1985 roku i jak wyglądała Lynn Collins w "X-Men Geneza: Wolverine" z 2009 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones