Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Zastanawia mnie fenomen Małgorzaty Kożuchowskiej. Chyba stała się sławna, po tym jak obcięła włosy na krótko. Ciężko mi uwierzyć, że tak bardzo doceniany jest jej "talent aktorski". Prawie zawsze jak przez przypadek trafię na serial(bo przecież nie na film..) z Kożuchowską, to ona drze japę. Wszystkie emocje gra jak dla mnie jednakowo. Ona nie mówi, ona się wydziera.
Uwielbiam Urszulę Grabowską, jest piękną i bardzo dobrą aktorką, a nie jest tak promowana w mediach jak Kożuchowska. No, ale może to i lepiej..bo jak dla mnie Grabowska może się poszczycić lepszymi produkcjami. Kożuchowska = serial. Dla mnie to jakaś kpina.

Madame_Chloe

Wyjątkowo niekorzystnie jej w krótkich włosach. Jak każdej kobiecie. Aktorsko jest bardzo mizerna, nadaję się do jednej roli - wkurzającej baby z PMS. Hałaśliwa i irytująca.

tearofmankind

ja wolę ją w dłuższych włosach, mogłaby w końcu zapuścić sobie włosy bo cały czas ma krótkie. Ciężko ocenić mi jej aktualną grę aktorską bo świetnie wypadła w Kilerach i w ,, Zróbmy sobie wnuka " polubiłam ją za te dwie rolę. Bardzo ładnie śpiewa słuchałam jej kilka piosenek na you tubie które śpiewała.

kinomanka_13

W Kilerach byla faktycznie ok. W długich włosach lepiej wygląda,im robi się starsza to te krótkie włosy stają się takie "ciotkowate"
Generalnie jak była młodsza była do zniesienia,teraz jest irytująca. Zgadzam się,że jest bardzo halasliwa,mało subtelna...

użytkownik usunięty
Madame_Chloe

W pełni się zgadzam, stała się przerażająco słaba, a zapowiadała się znakomicie 20 lat temu w czasach Kilerów. Zwłaszcza w pierwszej części, gdy miała długie rude włosy, była naprawdę piękną kobietą i nie dziwię się, że Machulski ją wybrał do roli Ewy. Z czasem niestety okazało się, że to, co pokazała w Kilerach to było maksimum jej gry aktorskiej i maksimum, co udało się wyciągnąć z jej urody. Obecnie wygląda staro, sztucznie i gra jakby za karę. Jej styl bycia kojarzy się z życiem zarozumiałej, przeżartej kasą elity salonowej.

Dokładnie. Mnie teraz się kojarzy z Panią, która pracuje w korporacji i jest taką straszną zołzą na co dzień, taką nie do zniesienia. Ciężko się na nią patrzy, słucha, generalnie przełączam na inny kanał, gdy ona pojawia się w telewizji.
Jest ciężkostrawna, źle się ją ogląda i ta jej gra aktorska kompletnie mnie nie przekonuje.
Znowu wrócę do przykładu Urszuli Grabowskiej, która w filmie "Joanna" zagrała tak, ze było mi naprawdę po ludzku żal tej bohaterki, w którą się wcieliła. Sadzę, że Kożuchowska nigdy nie zagrałaby tak dobrze takiej postaci. Nie udźwignęłaby tego, po prostu. Bo ona nie ma w sobie subtelności, kobiecości, ani takiej naturalności. Wszystko jest na jednym grymasie twarzy zagrane, do tego dochodzą jeszcze te jej wieczne pretensje w głosie.
Za to pochwalę ją za dubbing,ponieważ tu jej głos się sprawdza, taki właśnie przerysowany i dziecinny. W filmach brzmi strasznie, ale w kreskówkach pasuje.

Madame_Chloe

w dubbingu też się nieźle sprawdza chociażby jej dubbing Glorii w ,, Madagaskar ", w niektórych filmach i serialach jest niezła.

kinomanka_13

Zgadza się. Tak właśnie napisałam, że w dubbingu się sprawdza. A Gloria w jej wykonaniu jest idealna, tak samo był taki serial "Aparatka" dla dziewczynek głównie :P była tam też dobra. W bajkach ją lubie, ale w filmach i serialach nie.

Madame_Chloe

najbardziej ją lubię w dubbingu, w śpiewie bo fajnie śpiewa a w filmie i serialu to już trochę mniej bo wolę ją w starszych rolach m.in rola Zosi w ,, Zróbmy sobie wnuka", Ewa w Kilerach, Maria w ,,Ptaszka " , Maja w ,, Tylko miłość". Posiadam z jej udziałem program ,, Śpiewające fortepiany " gdzie była tam w 2001 roku oraz w 2003 roku , oraz program ,, Mój pierwszy raz " gdzie występowała u Jerzego Kryszaka.

kinomanka_13

Kiedyś była naturalna, świeża i dziewczęca. Obecnie ma taki wyraz twarzy, grymas jakby miała zatwardzenie (przepraszam, za określenie:P) no ale naprawdę tak wygląda.
Jak dla mnie w "Rodzince.pl" jest strasznie antypatyczna, chociaż nie oglądam tego serialu, ale widziałam kilka odcinków.
Miala kiedyś więcej uroku, teraz jest taka zblazowana. No, ale co się też dziwić, musi grać damulkę, bo non stop ktoś ją ogłasza ikoną stylu czy Bóg wie kim jeszcze. W sumie z niej teraz taka aktorka,jak celebrytka...

Madame_Chloe

a mi się jej styl ubierania podoba. Do dziś mi się ten styl ubierania mi się podoba.

kinomanka_13

A tak dobrze się zapowiadała- niestety jak wiele polskich"gwiazd" uwierzyła, ze jest sławna (ilona stylu, tak to sie chyba nazywa); szkoda, zamiast aktorki wielu ról- pańcia z bonarki krakowskiej

basiaz1970

Marna aktorka. Bardzo slabo gra i zawsze tak sztucznie, a ten jej smiech taki wkurzajacy...

banania5

literówka- iKona stylu; czemu tyle negatywnych opinii skoro obiektywnie to ładna i zgrabna kobieta, a może i zdolna- może sciezka sławy naszych artystów jest mało przemyslana; powtórzę- szkoda

kinomanka_13

właśnie teraz się dowiedziałam że to ona podkładała głos Glorii o.o w ogóle nie poznałam

No właśnie jaki kolor włosów jest jej naturalnym?

Madame_Chloe

oj tak, koszmarna kobieta. Cały czas jedna mina, jest strasznie drewniana, irytuje. Nadaje się do seriali niższej półki - i nic więcej.
Ostatni odcinek 3 sezonu Drugiej szansy i sceny z Banasiukiem. Idealnie dobrane dwa drewna aktorskie. Jeszcze przy dobrych aktorach Kożuchowska wypada jako tako, inni aktorzy ciągną sceny. Ale przy takim cienkim "aktorze" jak Banasiuk, widać co z niej za drewno. Sceny z założenia dramatyczne, a ja leżałam ze śmiechu, jak bardzo oboje są drętwi i nie umieją tego zagrać.

Madame_Chloe

Ostatnio jest o niej głośno ze względu na rolę u Patryka Vegi. Bawi mnie to i irytuje zarazem. Pisanie o wielkim poświęceniu Kożuchowskiej która oszpeciła się dla roli. Litości! Zmyli jej tapetę i założyli perukę (polecam instagramowe konto Kożuchowskiej. Bezczelnie wmawia fanom że to jej naturalne włosy). Napisałaś że stała się sławna po tym jak obcięła włosy na krótko. Nigdy nie byłem jej fanem ale wolałem Kożuchowską te 15 lat temu. Budziła wówczas sympatie i próbowała grać w ambitniejszych produkcjach. Wystąpiła nawet w „Komorniku” Falka (chociaż bardzo odstawała na tle reszty obsady). Obecnie oglądając wywiady z Nią mam wrażenie że stała się strasznie nadęta i sama siebie uważa za aktorkę wybitną.

Sidewinder

No skoro medale od prezydenta dostaje to co ma biedula myśleć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones