Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Ma w sobie coś irytującego.Uważam,że,ktoś się może zgodzić lub nie, jest słabą aktorką,a do tego bardzo monotonną i nudną.Jeszcze w filmach z okresu wcześniejszego np.Wtorek,Killer ,serialu Sława i chwała no jeszcze coś z siebie próbowała wykrzesać,ale bez szału.Teraz po prostu nie wysila się zupełnie.Ten sam monotonny głos,brak tego czegoś co wyróżnia aktora złego od dobrego. Ta sama gra,ta sama barwa głosu,ten sam wyraz twarzy.Mnie, jako widza nic,a nic nie porusza w sposobie gry tej pani.

thanau

Thanau, muszę się z Tobą zgodzić. Niby wszystko jest ok, ale P. Małgosia w ostatnim czasie zaczęła mnie irytować. Choć miło się na nią patrzy, bo urody jej nie można odmówić, jednak jej gra aktorska pozostawia wiele do życzenia... Do tego pojawia się w kilku produkcjach telewizyjnej dwójki. Dosłownie zaczęła męczyć telewidza swoją grą aktorską. Nie wiem dlaczego, ale najbardziej pasuje do roli Hanki Mostowiak. Może dlatego, że ta postać jest sama w sobie nudna i nie ma zbyt wiele do przekazania osobie, z drugiej strony telewizora...Zobaczymy, co dalej będzie z karierą p. Kożuchowskiej. Pani Małgosiu, do dzieła!!! niech nas Pani zaskoczy :)

thanau

to otwórz szkołę aktorską i ucz aktorów jak być aktorami na dodatek nie irytującymi

thanau

zgadzam się

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones