Maciej Konopiński

6,2
603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Konopiński

Maciej Konopiński to bardzo dobry aktor.Świetna rola w sztuce Teatru Wybrzeże pt."Tajemnicza Irma Vep.Polecam!!Rewelacja!

mysiora25

zgadzam się w 100%. dzisiaj byłem, a talent pana Macieja odkryłem już wcześniej :)

mysiora25

Dokładnie w Irmie przechodzi sam siebie :D a w duecie z Piotrem Łukawskim i jego mimiką to już w ogóle eksplozja :)

Kraus

Dokładnie ;-) w ogóle rewelacyjna sztuka i genialne obie obsady ;-) Osobiście widziałam już 3 razy i na pewno będzie tez 4 raz ;-)

mysiora25

A mi wlasnie nie lezy:) Osobiscie wole Irme w wykonaniu Konopka/Tynda. Bylam na nich 2 razy i za kazdym razem ubaw po pachy. Widzialam wszystkie sztuki z Konopinskim i jako jego gra mi nie podchodzi...Coz, kwestia gustu:)

narayanka

Zgadzam się,że Irma w duecie Konopka/Tynda jest bezkonkurencyjna, ja osobiście uwielbiam Marka Tyndę -świetny aktor,widziałam wszystkie sztuki z jego udziałem i polecam każdą ;-),Maćka Konopińskiego też lubię,ale już mniej;)jak zauważyłaś słusznie, to wszystko kwestia gustu ;-)

narayanka

Irma w obydwu obsadach jest rewelacyjna, ale dla mnie wersja z Piotrem i Maćkiem jest absolutnie powalająca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones