Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/360/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":44779,"rate":7.447106902789254,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/360/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2716,"rate":7.85640648011782,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/360/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":29,"rate":4.0344827586206895,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/360/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":17,"rate":6.235294117647059,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/360/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":14,"rate":5.357142857142857,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/360/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":6.25,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/360/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":4,"rate":2.75,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
7,4
44 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr
  • Czołowy aktor TVN-owski, znany głównie z głupich komedii i kabaretu (do niedawna chętnie
    żartował z małżeńskich zdrad, ostatnio zamilkł z wiadomych przyczyn...), a ostatnio ze skandalu
    obyczajowego ze swym udziałem i aktywnego pojawiania się w prorządowych i lewicowych
    mediach. Szkoda, że zrobił ze swoich spraw osobistych taką szopkę, stał się zbyt zarozumiały, bo
    talent aktorski ma przyzwoity, a przynajmniej lepszy od innych kolegów-TVN-owskich aktorów, i na
    pewno na miarę wyższą, aniżeli kiepskie, chociaż popularne, produkcje - powiedzmy to sobie
    szczerze - klasy B - w których grał.

• JohnWayne1 a ty jesteś tylko polaczkowym trollem, czyli nikim... :P

• backu Zgadzam się to zidiociały troll nie potrafiący pojąć geniuszu Pana Macieja i jego taty, ale cóż jego strata - to on będzie dalej tkwił w mentalnym polaczkowatym bagnie. Ja ty i reszta wolnomyślących i nieskażonych polskim kołtuństwem osiągniemy dzięki takim ludziom jak Pan Maciej Stuhr czy Pan Adam Darski mentalne katharsis i awansujemy na wyższy poziom bytu. Wtedy będziemy mogli patrzeć z góry (z takiego wyższego ja) na te polskie skołtunione robale kiszące się w tym swoim mentalnym upośledzeniu.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Dasot Sądząc po twoim awatarze - masz podobne zdanie co ja na temat szczura, ale jesteś debilem i nie zrozumiałeś ironii :)

• JohnWayne1 Ty jesteś po prostu zazdrosny polaczku !!! Pan Maciej to człowiek genialny i wybitny ponad miarę, niemalże guru !! On wytłumaczy ci jak masz żyć, jakie masz mieć opinie i poglądy, w co masz wierzyć a w co nie, dzięki jego radom poczujesz się szczęśliwszy i oczyszczony z tej zaściankowej mentalnej polaczkowatości. Dla mnie pan Maciej to myśliciel na równi z Dostojewskim czy Dukajem, a jak nie potrafisz tego dostrzec i docenić to znaczy że jesteś po prostu zbyt mało inteligentny by go zrozumieć !!

• JohnWayne1 Zapomniałeś dodać, że naprawdę nazywa się Josek Fajngold.