Maddie Hasson I

Madelaine Hasson

7,0
922 oceny gry aktorskiej
Maddie Hasson I
Maddie dorastała w Wilmington i Wrightsville Beach, w Karolinie Północnej, wraz z rodzicami i dwiema siostrami. Zaczęła tańczyć w wieku 7 lat i niemal natychmiast została zauważona przez FoxTroupe Dance Company pod kierunkiem Mira Fox Lamendola. Udało jej się zdobyć wiele nagród, w tym m.in. stypendium w Broadway Dance Centre w Nowym Jorku, które zostało jej przyznane przez Mię Michael's. W wieku 14 lat przeniosła się do Opera House Theatre Company i pod kierunkiem Lou Criscuolo i Ray Kennedy zagrała kilka ról w Thalian Hall w Wilmington. W wieku lat 15 przeszła przesłuchanie prowadzone przez Jackie Burch, która od razu poleciła ją Ric Beddingfield, jej obecnej menadżerce. Po długich namowach Ric, rodzice Maddie dali jej miesiąc na udział w castingach w Los Angeles. Jeśli nie udałoby się jej zdobyć żadnej roli, musiałaby wrócić do domu i skończyć szkołę, a później uczęszczać do college'u. Wraz z mamą poleciała na miesiąc do Los Angeles, gdzie otrzymała drugoplanową rolę w filmie "Boże, błogosław Amerykę" Bobcat'a Goldthwait'a. Trzy miesiące później otrzymała główną rolę w serialu stacji Fox "The Finder", do którego obsady należeli Michael Clark Duncan i Geoff Stults. Wraz z mamą przez kilka lat dzieliła czas pomiędzy Los Angeles a Karoliną Północną. Obecnie na stałe mieszka w Los Angeles.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 4 stycznia 1995

miejsce urodzenia: Wilmington, Karolina Północna, USA

wzrost: 168 cm

mąż Julian Brink (od 17.12.2015)
Ma dwie siostry.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Lubię ją od The Finder. Teraz gra główną rolę w serialu Impulse (2018) - polecam :) I nie wiedzieć czemu tego tutaj nie ma, a w zapowiedziach Filmwebu jest już 2 sezon.

przypomina mi w niektorych ujeciach mloda Sharon Stone ze Sliver'a ;)

Przypadła mi bardzo do gustu w tym serialu, który zaczęłam oglądać dzisiaj. Fajnie gra i zdążyłam ją polubić. Serial ogólnie przypomina PLL z tym śledztwem w sprawie morderstwa i nawet właśnie Jo zachowaniem jakby naśladuje Arię (Lucy Hale) z PLL, bynajmniej mam takie wrażenie obserwując jej zachowanie.
Ogólnie jak...

więcej

Nie wiem jak wam, ale mi bardzo przypomina (z wyglądu) Keri Russell. Na początku zastanawiałam się, czy nie są rodziną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones