Madison McLaughlinI

Madison Blaine Favaron

5,1
293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madison McLaughlin

Co prawda widziałem ją tylko w Supernatural, ale ma w sobie coś takiego, że irytuje od
samego początku.

conti01

Mnie też strasznie irytuje, ale tak jak każde dziecko które jest takie niby pro i walczy, żałosne. Ten mały smark z TWD albo inne dzieci z falling skies po cholerę oni są . Ona niech lepiej idzie sobie pograć w kolejnym amerykańskim horrorze klasy b.

conti01

Mnie też bardzo irytowała w Supernatural. Zgadzam się ze wszystkim co powiedział matek24.

No co za dziewucha, no! Przeboleć nie mogę :((

conti01

Zgadzam się ;)

conti01

bo miała wtedy 15-16 lat...

ThymoRK

no i co z tego?

conti01

A oglądałeś jak teraz gra? (Patrz wyżej) dzieci ogólnie graja słabo tym bardziej jak mają udawać dorosłego... wiele zależy od postaci, ale się zgodzę z tobą, że tamta rola średniawa była.

ThymoRK

Jest trochę aktorów którzy mają tyle lat a nawet mniej i grają całkiem ok. W spn wypadła po prostu kiepsko, chociaż z tego co pamiętam wina leży też po stronie scenarzystów (robienie z niej na siłę badassa). Niemniej ruchable.

conti01

Dlatego mówię... gra aktorska w jej wypadku to mocny progres, dlatego wiek uznałem za winny, a nie to, że ,,jest słaba". polecam obejrzeć Arrow. ona wystepuje gościnnie w s04 i na stałe w s05 i to tam mi zaimponowała (końcówka e17 bodajże).

conti01

a jej role w spn lepiej gdyby zagrała mniej preety and sweet dziewczynka a o mocniejszym charakterze. Madeline Carroll by się nadawała. też miała coś ok 14-15lat wiec prawie bez różnicy... z drugiej strony każdego zachwyca/drażni coś innego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones