Mads Mikkelsen

Mads Dittman Mikkelsen

8,6
61 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mads Mikkelsen

Gdyby w najbliższym czasie kręcono sagę, widziałbym Go w roli wiedźmina.
Geralt nie był piękny, miał paskudny uśmiech ;), ludzie się go bali, ale miał w sobie pewien majestat.

użytkownik usunięty
Arg

Po części sie zgadzam. Ale wedlug mnie do tej roli bardziej pasuje Hugh Jackman. On ma takie dzikie rysy twarzy - takie wilcze:P:P 9rola logana to potwierdza), po za tym ma idealna sylwetke, pasuje do rol samotnikow. Nie zgadzam sie jeszcze z inna kwestia - ze Geralt musi byc szpetny. Ja uwazam wlasnie ze powinien byc przystojny, nie wypucowany ale meski - taki jaki byl Aragon.

Hugh Jackman jako Geralt? Nigdy w życiu! Modlę się, żeby do tego nie doszło. Mielibyśmy powtórkę z Van Hellsinga.

Tak tak, jak Aragorn. Rola Draco w Starciu tytanów to potwierdza ;) pozdrawiam

Dzikie rysy to ma Zach McGowan i wedlug mnie on by idealnie pasowal do tej roli.

Bvp

Całe szczęście żaden z powyższych i padło na Cavila - najlepszy wiedźmin, lepszy niż z gry!

Arg

popieram ze idealnie by sie nadawal, jackman raczej juz nie :/ nie te rysy, zobacz na twarz Mikkelsena i porownaj z kreacja wiedzmina z gry :) podobne? :P

użytkownik usunięty
Danonek

Sorry ale dla mnie Wiedzmin to najpierw ksiazka, potem gra;] a Hugh ma dzikie rysy twarzy, szczegolnie widoczne kiedy jest wkurzony

Wg. mnie autor tematu ma rację. Geralt z Rivii nie był piękny, ale miał coś w sobie, tą męskość. Tak, marzę o ekranizacji Wiedźmina, choć z drugiej strony boję się, że sknocą i wyjdzie kolejny gniot :/

Makabresca

:P :)

Arg

powiem szczerze ze sama bym na to nie wpadla, ale zgadzam sie w zupelnosci! podejrzewam ze bylby to strzal w dziesiatke i nie moglabym sie doczekac zeby zobaczyc pana mikkelsena w tej roli :D

Arg

Dziękuję Ci - zawsze się zastanawiałem kogo "obsadzić" w tej roli i właśnie mi to uświadomiłeś/aś :)!

P.S. Swoją drogą, Sapkowski w jednym z wywiadów stwierdził, że w tej roli widziałby Kevina Costnera - takiego jak w "Wodnym Świecie".

WojtasM

A ja sie zgadzam co do Mikkelsen jako Wiedźmina, swoją drogą jestem zakochana w jego charakteryzacji z Artura, wyglądał rewelacyjni jako Tristan, mój faworyt w tym filmie, pod każdym względem biorąc pod uwagę szczególnie kreacje bohatera

WojtasM

Podobno powiedział to dla świętego spokoju, bo ciągle go o to pytali.

Dla mnie z istniejących Geraltów zwizualizowanych, najlepszy był komiksowy, może poza fryzurą.

Arg

Sapkowski generalnie chyba mówi wszystko dla świętego spokoju, bo ciągle narzeka, że go męczą ;)

WojtasM

Andrzej Sapkowski na konwencie Dni Fantastyki 2014 :

https://www.youtube.com/watch?v=oO0K-qvUsYg

AS stwierdził ze nie raz odpowiadał ze Geralat jego zdaniem zagrać powinien Costner, ale teraz odpowiedział Mikkelsen

Blue_Beetle

W której to było minucie?

Divine

a już niestety nie pamiętam - jakoś chyba po pierwszej 0,5 h bo potem były pytania - ale zachęcam do przejrzenia całości

Blue_Beetle

Na pewno obejrzę jak będę miała całą godzinę wolnego czasu, nie chcę oglądać na raty :)

Divine

27:40 :)

Arg

Myślę, że by się nadawał. Właściwie nie uważam, że jest brzydki. Ma dość ostre rysy twarzy, nie jest przystojny w stereotypowym tego słowa znaczeniu, ale ma niepowtarzalną, nietypową urodę, niesamowite spojrzenie. Takich facetów lubię. Jest też bardzo dobrym aktorem. Rzeczywiście lepszego Geralta trudno byłoby znaleźć.

użytkownik usunięty
Arg

Podzielam pogląd większości tu wypowiadających się osób - pasował by do roli Geralta.

również odnoszę takie wrażenie. :)

Arg

swietna mysl! Mikkesen pasuje jak ulal do Geralta, meski, nietuzinkowy, ale nie piekny.

Devana

http://images4.fanpop.com/image/photos/22200000/Mads-Mikkelsen-Wallpaper-mads-mi kkelsen-22201177-1680-1050.jpg
to macie tu Mikkelsena już z charakteryzacją na Geralta :P

zielucha

hmm, me gusta <3

zielucha

Tu więcej: http://brassyn.tumblr.com/post/13964863406/mads-mikkelsen-for-tush-magazine

Tigercub

Idealny komiksowy Geralt z Rivii.

Tigercub

oo tak !

Devana

http://kwejk.pl/obrazek/2088309/in-an-alternate-universe.html

Brzezin21

Świetny link- dokładnie tak sobie wyobrażam Madsa a' la Geralt

Arg

Mi Mikkelsen bardziej pasuje na króla Foltesta http://www.filmweb.pl/person/Mads+Mikkelsen-63456#picture-37.

Arg

Gwoli ścisłości, jedną osobą, która mogłaby zagrać Geralta jest Josh Holloway. Pasuję i do tego z książki i z gry. Chociaż jak dla mnie i tak najlepszy jest Żebrowski, ale nie ma co sobie nadziei robić.

matrixgothic

Za dużo LOST się naoglądałeś/aś. :P

matrixgothic

Nigdy bym o nim nie pomyślała, ale rzeczywiście, laski by sikały z radości, w tym ja :) super by wyglądał, chociaż może jest zbyt piękny jak na Geralta...

matrixgothic

Hmmm... niby ma coś takiego w oczach. Ale jest zbyt przystojny, jasne, miło się na niego patrzy, ale Geralt nie ma być ładny. Raczej przykuwający uwagę, niepokojący, męski, pociągający kobiety, ale raczej surowością rysów niż urodą. Mads idealnie się do tej roli nadaje. Poza tym, jest świetnym aktorem, Josh to jednak nie ta liga :D

Arg

Michał Żebrowski był idealnym wiedźminem. Nie jego wina, że reszta wypadła blado.

Ja bym to widział tak:

Reżyseria - Michael Mann / Quentin Tarantino / Bernardo Bertolucci.
Geralt - Mads Mikkelsen.

Savio_Dan

I może Naomi Watts na kobietę Madsa.

Savio_Dan

Którą? :P

Arg

Jak "którą"? Jedna jest Naomi Watts.

Arg

Wyobraź sobie, że ma rude włosy. :D
http://www.filmweb.pl/person/Naomi.Watts#picture-12

Savio_Dan

Mimo wszystko nr 1 była Yennefer.

Arg

Była, jest i zawsze będzie ;) Pozostałe to panienki do łóżka jak ostatnio Koral, czy Mozaïk.

Savio_Dan

Mads Mikkelsen - Geralt z Rivii
Bradley Cooper - Jaskier
Eva Green - Yennefer.

użytkownik usunięty
Igi1997

Chciałabym taką obsadę!

Miło że ci się podoba. Nie mam pomysłów na dalszych bohaterów. Czytałaś sagę albo opowiadania? Mam opowiadania i fajnie się je czyta. Jaka jest twoja ulubiona postać. Ja lubię Yarpena Zigrina.

użytkownik usunięty
Igi1997

Przeczytałam wszystkie części sagi, najbardziej mi się podobały Czas Pogardy i Chrzest Ognia. Moja ulubiona postać to chyba Ciri, a nie przepadam na Yennefer ;p

Igi1997

Jaka jest twoja ulubiona aktorka? Ja lubię najbardziej Olivię Wilde. Jest urocza. A ty? Twój ulubiony film? Ja lubię filmy marvela.

Arg

naprawde trafny casting - w ogole wiedzminowi nalazalaby sie porzadna ekranizacja lub nawet adaptacja - wolalbym jednak to pierwsza, poniewaz zbyt cenie sobie sage, zeby mieszec niej, jak np. w grze o tron, mads jako geralt - perfekcyjnie :)

Arg

Też się zgadzam. Zresztą obejrzyjcie sobie Valhalle z Mikkelsenem...

Arg

Yes, please!
Nigdy o tym nie pomyślałam, ale gdy zobaczyłam ten wpis, to już innego Geralta nie widzę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones