Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,8
22 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

za dużo świeci gołym tyłkiem, trochę sztucznie gra, tak sztywno..

misag

Racja

Eliza90

czy w każdym filmie musi paradować nago??
takie filmy ją tylko interesują??
ha ha
pośladki i piersi jędrne-to normalne..

misag

ona nie świeci ale gra tym tyłkiem, i to bardzo dobrze, świeciła tyłkiem Figura

Pani_Blue

he he

misag

Skoro role tego od niej wymagają, to pokazuje ciało ;)
A zresztą ciało ma piękne i chociaż jestem kobietą, to uważam, że miło się na ciało Pani Boczarskiej patrzy.

Ewusiak89

jej gra pozostawia wiele do życzenia;D
a ciałko jest ok!

misag

Jej gra nie pozostawia nic do życzenia, świetnie oddaje emocje, jest dobra komicznie i dramatycznie, a przy tym niesłychanie naturalna. Ja jestem pod jej wielkim wrażeniem.
A ciało ma zabójcze, nie wiem,jak można jej robić zarzut z tego, że je pokazuje. Taką miała rolę. I tym ciałem nie gorzej zagrała niż twarzą.

selene_

zarzutu nie można, a raczej powinno się chwalić, bo nie dość, że piękne to pięknie się z nim obchodzi (ma cudowne pośladki!). Czasem przypomina mi Amy Smart;)

selene_

tez uważam że to rzadkość, tak umieć grać ciałem, nawet Szapołowska nie była tak dobra... ciekawa jestem innych ról tej pani, obyśmy się nie myliły w diagnozach:)

misag

mam identyczne zdanie - jest sztuczna i nadrabia tyłkiem, tyle, że w nieodpowiednim miejscu (nie ta branża).

solange121

Ona tyłkiem nic nadrabiać nie musi, to tylko dodatek do jej doskonałej gry. Ale jeśliś brzydkim i grubym pasztetem to nawet jestem w stanie zrozumieć taki ^ wpis - niejedną takie ciało wprowadziło by w kompleksy :P

solange121

każdego kto tak uważa odsyłam do teatru.
ciebie również.

misag

Nawet jeśli byłaby gruba i nie miałaby co pokazać to i tak byłaby świetną aktorką. Jak dla mnie do jej gry nie można się przyczepić.

magnetyzm_3

Macie rację, ma naprawdę piękne ciało jak wiele kobiet tylko tego w ubraniach nie zawsze widać...

misag

I co z tego??? Ma co pokazać i jest w tym dobra.

impaler1

cala jest zajebista:)

misag

Jest bobrą aktorką. Jedną z lepszych polskich. Jak Ci przeszkadza że pokazuje swoje (skąd inąd piękne ciało) to nie oglądaj z nią filmów i po problemie.

PS. A może ty po prostu lubisz wynajdywać problemy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones