Magdalena Różczka

6,8
15 389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

W sumie to dopiero na jej przykładzie dogłębnie zrozumiałam czym jest sztuka aktorska i że ta pani jej absolutnie nie potrafi uprawiać. Razem z mężem postanowiliśmy że obsadzenie jej w filmie / serialu / sztuce będzie dla nas w przyszłości silnym argumentem na rzecz nieoglądania tego w czym ona wystąpi. Bo pani Różdżka psuje nam odbiór, irytuje, spłyca, jest wszędzie taka sama i odnosi się wrażenie, jakby każdy gest i każdą kwestię jakie gra lub wypowiada blokowała gdzieś na poziomie ciała, przepony. Jak ją oglądam to aż sama czuję się spięta.

katarpo

Zgadzam się, Magda Różczka jest tak irytującą i kiepską aktorką że oglądanie jej na ekranie tylko drażni. Co w niej jest fajnego/pozytywnego to na pewno oryginalna uroda, jest naprawdę bardzo ładną kobietą oraz brak parcia na szkło, niechęć do występowania w durnych programach rozrywkowych a la "gwiazdy skaczą na bungee" no i wydaje się być sympatyczna i niezmanierowana. Ale aktorsko - niestety, ale dno !

katarpo

Pani i mężowi już podziękujemy! Wyrazu "Bo" nie stosujemy w pisowni a już na pewno nie na początku zdania. Natomiast "nie oglądania" jako, iż jest to czasownik piszemy osobno. Myślę, że skoro nie opanowała Pani podstawowych zasad gramatyki i ortografii to dogłębne zrozumienie czym jest sztuka aktorska raczej Pani nie grozi :)

magik0810

Niedojrzałe zamienianie dyskusji w klasówkę z ortografii / gramatyki przystoi jedynie prostakom. W dodatku nie masz racji - "nieoglądanie" to rzeczownik - do niedawna pisało się tylko łącznie, jakiś czas temu wprowadzono zasadę że można pisać i tak i tak. A jak sobie poczytasz trochę literatury to zobaczysz, że zasad odnośnie tego gdzie można a gdzie nie można wstawiać w zdaniu słowko "bo" trzymają się głównie uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum - już licealiści zaczynają zauważać, że twórcze wypowiedzi posługują się licznymi wyjątkami od tego typu reguł. I jeszcze ciekawa jestem kim jesteście owi "my", którzy już mi "podziękujecie"? Nadrabianie braku merytoryki obcesowością również przystoi wyłącznie prostakom.

katarpo

Aktorka z niej średnia choć nie powiem , że fatalna.
U mnie wzbudza sympatię dwoma rzeczami o których już pisano.
Uroda wysokiej klasy i nie pchanie się wszędzie gdzie się może jakiś reporter pojawić .

katarpo

Hehe, brako, pełna racja ;).

katarpo

ja np. również państwu podziękuje z polskiego dobra nie jestem ale jeżeli chodzi o grę aktorską moim zdaniem jest boska . wolę ją niż jakąś inną która zacznie sie pchać wszęzie gdzie się da . jest piękna młoda nawet jeżeli kiepsko gra to uczy się na swoich błędach .
serial lekarze oglądam miedzy innymi dlatego że ona tam jest nie wyobrażam sobie kogoś innego na jej miejscu

zgnilizna13

Słonko, chyba wykazujesz pewne rozchwianie emocjonalne, a może wynika to z tragicznych problemów z interpunkcją. W każdym razie w tej samej wypowiedzi piszesz, że gra aktorska p. Różczki jest boska, a za chwilę, że kiepsko gra. Za dużo sensu to w tym nie ma, prawda?

katarpo

Ładnie ujęte. Co do meritum, zgadzam się. Różdżka jest kiepska, ale jak na standard polskich seriali, gdzie królują kiepskie reżyseria, scenariusz i aktorstwo, to i tak zawyża poprzeczkę.

magik0810

Co to za gówniarstwo typu "skoro nie zna się Pan na filozofii to nie zrozumie Pan czym jest matematyka"... czysta retoryka i do tego tania. W razie czego: rzaba, japko, dłóg, wiewiurka - i co mi też się wygarnie za błędy? hehe

magik0810

Aleś się wyprodukował. Do tego aby czuć czy ktoś gra sztucznie nie trzeba być wykształconym. Różne filmy, różne role a Pani Magda cały czas taka sama. Aktor się zmienia do roli, jest za każdym razem kimś innym a ona jakby cały czas sobą.

katarpo

100% racji. Dobrze, że nie oglądałem zbyt wiele filmów z jej udziałem (na szczęście). Gra aktorska tej pani to dno i kilometr mułu.

Diabloo797

Najbardziej " w uszy" rzuca się dykcja. Tak niewyraźne artykułowanie słów nie przystoi osobie mieniącej się aktorką, ani nawet jakiejkolwiek osobie występującej publicznie.

Resztę można przeboleć, jednak ta pani zdecydowanie powinna zainwestować w lekcje u dobrego logopedy.

katarpo

Faktycznie gra sztucznie jak w programie "Sąd Rodzinny" w TVN :D jakby była amatorką. Do tego paskuda z nie raczej.

saqmd

tylko obrażać i narzekać umiecie . wiele osób twierdzi że jest piękna bo ma specyficzną urode
w serialu lekarze (który o ile się nie myle jest najnowszym filmem / serialem z jej udziałem) świetnie wszysko akcentuje i nie ma problemu z dykcją to o co chodzi ?

zgnilizna13

Chodzi o to, że muszą sobie ponarzekać :>
Ja osobiście ją lubię, jej uroda jest nietuzinkowa .

zgnilizna13

Moje wrażenie jest inne. Kwestia gustu. Dla mnie wygląda sztucznie. Jakby na siłę aktorsko.

saqmd

http://www.dobry-portal.pl/obrazy/aktor/2369.jpg mmmm ciacho jak nie wiem <3
co Wam się w niej podoba? jaka oryginalna uroda? dwa dni bym spędziła wypisując moje koleżanki o takiej "oryginalnej i niespotykanej urodzie" :)
i możecie mnie zjechać, że jestem paskudna blablabla :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones