Magdalena Różczka

6,8
15 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

Nie oryginalna urda, ale po prostu paskudna - te wory pod oczami, sucha... Ale meritum -
gra aktorska moim zdaniem po prostu sztuczna, syntetyczna, zawsze taka sama. Czemu ją
biorą do spoko seriali jak Usta Usta. Spoko grali aktorzy a jak ona miała kwestie swoje to
moim zdaniem widać było duży kontrast.

saqmd

Pewnie ma dobrego menedżera. A aktorką jest kiepską.

Mironiega

Można powiedzieć, że każdy kto się wybił i zagrał w kilkudziesięciu filmach, zawdzięcza swoj sukces menadżerowi. Toteż od tego oni są. Kreują wszystkie swoje nowe zdobycze. Te które naprawdę się nadają, utrzymują się na rynku przez wiele wiele lat. Także wydaje mi się, iż masz zbyt stereotypowe podejście.

noentry

Taka już jestem. I nie wstydzę się tego. BTW. Nie przesadzaj z tą wysoką rolą menedżera. Większość aktorów "niebylejakich" zabiegali o role bez pomocy kogokolwiek. Pzdr!

Mironiega

Moja wypowiedź była ogólna, a nie całościowa. Oczywiście, że są osoby, które nie potrzebują żadnego menadżera, ale po to też jest ten zawód. Pomagają, bo wątpię, żeby którakolwiek gwiazda chciała mieć na głowie sto tysięcy spraw, gdy może wyciągnąć pieniądze i być zarazem odciążona.

saqmd

Nie wiem, czemu tyle negatywów na jej temat tutaj czytam. Ja myślę, że jest niezła.

goslawa25

Jak dla mnie jest średnią aktorką, ale najbardziej ubolewałam nad tym, że zastąpiła w "Czas honoru" Maję Ostaszewską, która grała tam o niebo lepiej.

saqmd

Moim zdaniem urodą i aktorstwem nie powala, ale głos ma fantastyczny.

saqmd

JEST BEZNADZIEJNA !! niestety wyjątkowo działa mi na nerwy, szczęście w tym iż nie widuje jej zbyt często gdyż szerokim łukiem omijam tvn-owskie produkcje tudzież nędzne komedie romantyczne. 1/10

KrwawyAhmed

Mi się właśnie Usta-Usta spodobało za sprawą gry WOjciecha Mecwaldowskiego, ale każda scena jak Różdżka występowała to aż ciarki. Obok Wilczaka rzucał się w oczy niesamowity kontrast. Wilczak aż płynął w roli.

saqmd

No widzę że tu same jury konkursów piękności, fajnie wejść sobie na film web i wypisywać: ta brzydka, ta ładna, ta paskudna. Dajcie sobie już spokój. Kobieta z bardzo oryginalną urodą (jak dla mnie super), ale przede wszystkim bardzo sympatyczna i miła.

Ps: NIE dla "wieśniaków" rzucających bluzgi na osoby publiczne tylko dlatego, ze im się nie podobają!

benek134_filmweb

Jest beznadziejna, nudna i w kazdej roli taka sama. Jeśli chodzi o urodę to może się podobać, ale dupy nie urywa.

Twierdzisz, że ludzie z mniejszych miejscowości nie mają innych zajęć tylko rzucają bluzgami na osoby publiczne?

benek134_filmweb

Moim zdaniem jest bardzo naturalna, skromna i pełna uroku. Bardzo lubię ją oglądać i cenię też jej sposób bycia jako osoby (brak skandali, nie epatuje golizną, nie wychodzi mi z lodówki etc).

benek134_filmweb

To jest wg Ciebie oryginalna uroda? NA TYM ZDJĘCIU? Panie... weź bo zwątpię w facetów: http://www.dobry-portal.pl/obrazy/aktor/2369.jpg

KrwawyAhmed

może uzasadnij co jest takiego w niej beznadziejnego a nie że Ci się nie podoba i tyle

saqmd

plażo proszę moim zdaniem gra wyśmienicie. kiedy oglądam lekarzy widać jak się wchodzi w tą role, moim zdaniem jest to jedna z najlepszych aktorek !!!
a co do urody to powiem że mi osobiście się podoba no co każdy ma zmarszczki i nikt nie jest wiecznie młody i piękny . co do worów może być to make-up

zgnilizna13

*jedna z najlepszych aktorek chodzi mi o mój zbiór

zgnilizna13

Mi się mimo wszystko nie podoba. Wg mnie psuje klimat filmów/seriali, a widać to zwłaszcza w towarzystwie innych aktorów grających naturalnie jak choćby Wilczak czy Mecwaldowski, a nawet "biała blond kulka" Szyc :D :D

saqmd

W Czasie honoru czekałem kiedy przestaną ją pokazywać bo po prostu denerwowała mnie swoją grą;p

saqmd

Zgadza się. Własnie przez przypadek zobaczyłem kawałek jakiegoś serialu i aż mnie zemdliła. Pamiętam jak mnie wq.. w Oficerach. Minęło kilka lat a ona cały czas gra to samo. Dla mnie ZERO !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones