Magdalena Różczka

6,8
15 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

Zaznaczam, że moja ocena jest subiektywna. Nie uważam, że jest jedyna i słuszna. Nie mniej jednak w każdej roli w której widziałem panią Magdę grała tak samo.Każda jej postać jest taka sama. Pretensjonalna, znudzona, obrażona... Ma ten sam poziom dynamiki. Dla mnie Magdalena Różdżka nie jest aktorką która umie wykreować postać. Zazwyczaj powstrzymuje się od negatywnych komentarzy, jednak pani Magdalena na tyle nie przypadła mi do gustu, że postanowiłem to wypowiedzieć. Oglądając filmy z jej udziałem czuje się jakbym natrafiał w obiedzie na kawałek czegoś co absolutnie nie powinno się tam znaleźć. Przez to tracę apetyt na potrawę która dotąd mi smakowała.

shingari

Bardzo trafna opinia, co do której zgadzam się w pełnej rozciągłości. Pani "aktorka" Różczka wyjątkowo irytuje mnie swą grą, czym dokumentnie psuje każdy film/serial, gdzie się pojawia. I tylko tak niewspółmiernie wysoka ocena Różczki (i innych aktorzynek z bożej łaski, vide Foremniak etc.) na filmwebie wskazuje, iż kultura masowa zmierza w kierunku rynsztoka z prędkością światła.

Sofronow

dokładnie, gdzie się pojawia jest ciągle taka sama.... nie potrafi wykreować postaci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones