Magdalena Różczka

6,8
15 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

Gra aktorska pani Rożczki jest na naprawdę marna. Więcej się nie da na ten temat powiedzieć

awita

Oprócz tego, że jest ładniejsza od Ciebie.

Adam_Kadmon

No tak, nie ma to jak zwykłe, polskie chamstwo. Mówimy tutaj o GRZE AKTORSKIEJ, a nie o tym, czy ktoś jest brzydszy, czy ładniejszy. Poza tym wydaje mi się, że nie tobie to oceniać, skoro (zapewne) nawet awity nie widziełeś. Nie zbaczając z tematu gra pani Magdy jest brzydko mówiąc do niczego. Kontrast pomiędzy nią, a Mają Ostaszewską jest ogromny. Jestem strasznie ciekawa, dlaczego już nie gra w czasie honoru. Czy to przypadkiem nie zgrało się z kręceniem "Dzieci Ireny Sendlerowej"? W Czasie Honoru Magda gra siedem nieszczęść, to tyle.

użytkownik usunięty
pensivelane

Pani Maja Ostaszewska była w ciąży i niestety to kolidowało z graniem w serialu 'Czas honoru' :)

awita

Dokładnie. Nie wiem co widzi w niej tyle ludzi... Dla mnie jest po prostu słaba. Do jakiegoś czasu ją tolerowałam, ale gdy pojawiła się w Czasie Honoru wprost miałam ochotę wyłączyć ten serial. Gdy zobaczyłam ją w roli postaci, którą grała wcześniej Maja Ostaszewska różnica była naprawdę ogromna...

CheekyGirl

A poza tym co za kretyn wybrał ją do podkładania głosu Komandor Shepard w Mass Effect. Wypadła i tak lepiej niż Dorociński w męskiej wersji i Bohosiewicz w dwójce ale to nie zmienia faktu że grało mi się głupio z jej głosem.

pionas666

Trzeba było włączyć napisy:D.

WOLVERINE55

ona jest tragiczna.....

widziałam ją w kilku flmach, ostatnim było chyba Rozmowy nocą i tam juz zaczeła mnie irytować...

a teraz w serialu Usta Usta jest po prostu beznadziejna...

te jej oczy zbitego spaniela i głos.... jesooo nienawidzę jej głosu, sapie, stęka, szepcze totalna paranja...

fnh81

Dokładnie ! ;)

niepokorna_ja.

ja natomiast uwielbiam jej głos. urodę również. o grze się nie wypowiadam, bo widziałam tylko usta- usta- tam mnie zupelnie nie irytowala, wręcz przyciagła wzrok. jak się okazuje są gusta i guściki:)

awita

W każdym filmie jest taka sama... :/

awita

Nie dodałas, że na tę gębe sie patrzeć nie da :)

prumprumka

a mi ona odpowiada...

larwa93

w oficerze ją widziałem i słabym ogniwem serialu była ona taka zwykła baba nadkomisarz która dowodzi jednostką specjalną i kieruje jedną z najwazniejszych operacji w policji,szkoda gadac wogóle nie porozumienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones