Magdalena Różczka

6,8
15 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

Oceniam po całokształcie . Ciągle mina zbitego psa, chuda, niezgrabna.

niepokorna_ja.

Nie widziałem zbyt wiele filmów z jej udziałem ale w "usta usta" strasznie mnie irytowała. Wiecznie cierpiąca z miną jakby miała permanentna biegunkę.

Blink_filmweb

Biegunka ! Dobre określenie, wręcz wymarzone do tej osoby.

użytkownik usunięty
niepokorna_ja.

Dokładnie popieram przedmówców. Dziewczyna psuła każdy film/serial w którym grała( bardziej występowała..).

zgadzam się...

jest jednolita w kazdej roli, czy to film czy serial

strasznie irytująco modeluje głos, nie da sie tego słuchac po prostu :/

fnh81

chciałabym sie niezgodzic, ale niestety macie stuprocentową racje;]

peggybrown1994

Blink zgadzam się z Tobą w 100 % i już :-)

ada296

W czasie honoru to tragedia... zwłaszcza jak była obita przez drugi sezon cały prawie i jęczała

lukasz92

Na dodatek paskudnie wygląda w krótkich włosach ;/

niepokorna_ja.

Już nawet nie chodzi o wygląd, ale Różczka to po prostu słaba aktorka.

Jazmine

według mnie najgorzej gra w czasie honoru

lukasz16

pomidor

niepokorna_ja.

a wedlug mnie wcale nie jest tak zle.
kazdy narzeka, a wcale nie jest przeciez tragicznie!.
nie wiem, co w was sie odzywa ale przeciez w Polsce nie jesrt najgorzej. Nie widzialem jej w wielu filmach, ale widzialem wiele aktorów których widzialem aby kilka razy w lepszych produkcjach i to ona wypadla lepiej.
myslcie co chciecie - wasza sprawa ! :P

niepokorna_ja.

zgadzam się, nie lubię jak gra, w każdym filmie ta sama mina, jej głos jest drażniący.

Ines82

Robert De Niro też zawsze gra tak samo. W każdym filmie, nie ważne czy gra policjanta czy gangstera zawsze ta sama twarz, ta sama mimika,te same ruchy.

greysnake

Dokładnie, a cały świat uważa go za jedną z największych gwiazd według mnie to jakieś nieporozumienie.

Ines82

ale De Niro ma swoją szufladę i na siłę nie próbuje wchodzić do innych. Różczka z jej wieczną miną upadłej heroiny mogła by grać epizody w fabułach. Oglądanie tego dłużej niż 10 minut jest koszmarnie męczące. Poza tym, karp w galarecie ma więcej autentycznej ekspresji.

niepokorna_ja.

popieram, jest nieznośnie irytująca :/

niepokorna_ja.

NIE ZGADAM SIĘ!!!
ona jest zajebista, a jak mówi, jej głos, modelowanie wypowiedzi...........miodzio.
ogłądałam Usta-Usta tylko dla mniej

niepokorna_ja.

Popieram, a w lejdis wspięła się na szczyt bycia irytującą.

niepokorna_ja.

Dołączam się - wygląd nijaki a gra aktorska uboga i strasznie irytująca!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones