Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska-Brauer

6,2
1 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Stużyńska

uczestnictwie Magdy w Kabarecie Moralnego Niepokoju? Przed chwilą w dwójce był odcinek kabaretowego klubu dwójki i nie miała zbytnio szansy się w pełni pokazać, ale i tak myślę, że to inteligentna i utalentowana kobieta.

pussycat

Aktorka serialowa z niej lepsza niż kabaretowa i to na pewno!!! ale kto by po pani Pakosińskiej nie przyszedł do tego kabaretu to i tak byłby słabszy;)

Edmond__Dantes

ja myślę że Pani Magda to świetna aktorka najlepiej sprawdza się w komediach ale w kabarecie to nie bardzo bardzo by tam Fraszyńska pasowała niż Stużyńska

kinomanka_13

nom Fraszyńska tak;) nie pomyślałem o niej;) lepsza by była;)

pussycat

Jest bardzo dobra, zarówno w filmie, jak i w kabarecie. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem jakie tu padło, że mało kto jest w stanie zastąpić Pakosińską. Zastąpiła ją znakomicie. O początku nie ma za duzo samodzielnych ról, ale zaczynają się takowe pojawiać. Jej parodia Gronkiewicz rozwaliła mnie. Świetna. Wyrobi się w kabarecie, jak ją panowie nie wywalą ;p

chemas

wolę ją jako aktorkę i osobę, a nie jako kabarecistkę.

kinomanka_13

Stużyńska w ogóle nie pasuje do kabaretu, zresztą wystarczy obejrzeć kilka skeczy z jej udziałem w KMN żeby zobaczyć, że publiczność nie śmieje się z jej tekstów.

Faraon_5

zgadzam się z tobą całkowicie, Pani Magda ma talent komediowy ale do kabaretu nie pasuje bardziej by się Fraszyńska odnalazła w kabarecie. Mimo że Pani Magda nie najlepiej sprawdza się w kabarecie to bardzo ją lubię za Marcysię w Złotopolskich, Danusię w serialu ,, Dom ", za siostrę Magdę Szymczak w serialu ,, Na dobre i na złe " - grała w początkowych odcinkach od 1-30,49 odcinka nie wiem czemu przestała tam grać ? No i że nie jest celebrytką i za jurorowanie w ,, Super dzieciak " Ona i Gąsiorowska to fajne jurorki mam nadzieję że będzie 2 sezon ,, Super dzieciak".

pussycat

Stary temat, ale odświeżę! :)

Jestem chyba jedną z niewielu osób, które wolą Magdę od Kasi Pakosińskiej. Moim zdaniem w roli kabaretowej aktorki jest naprawdę dobra. Taka, jaka powinna być. Pakosińską lubię, ale moim zdaniem była trochę drętwa, podobnie jak jej miny. Stużyńska jakoś bardziej mi pasuje do KMN, do tego miło się na nią patrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones