Maja Ostaszewska

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/7883/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":35355,"rate":7.771517465704992,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/7883/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":621,"rate":7.50402576489533,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/7883/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":13,"rate":5.846153846153846,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/7883/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":12,"rate":4.583333333333333,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,8
35 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska
 • Ot taka aktorka...

 • Freddie a jak to sie ma do bycia aktorką i poziomu aktorstwa?

 • karolina_chan chcesz bym się wypowiedział nt aktorstwa tych pseudogwiazd? 2/10 :)

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Freddie Coś mi się wydaje, że emocje związane ze światopoglądem , który masz prawo mieć odmienny, przesłaniają Ci ocenę aktorstwo tej pani.

 • użytkownik usunięty

  Freddie Mówi że jest wegetarianką i buddystką. Jednocześnie jest za za aborcją. LOL. Nie jestem specem od buddyzmu, ale z tego co mi wiadomo, to w buddyzmie aborcja jest traktowana na równi z zabiciem dorosłego człowieka. Nie wiem jak to nazwać, ale myślę, że hipokryzja, głupota to dobre słowa. Jest tu niezgodność z jej wiarą, a tym co chodzi i bredzi, na różnych wiecach. Nic mi do tego, że ktoś chcę usunąć ciążę. Kobiety powinny mieć decydujący głos w tej sprawie. Ale gdy mówisz że jesteś buddystą, wegetarianinem, walczysz o prawo do życia karpi, a jednocześnie jesteś za aborcją, to jednak ciężko, nie nazwać, kogoś takiego debilem. Co? Jak urodzi się mniej dzieci, to mniej karpi zostanie zjedzonych?

  Aktorką jest równie kiepską co człowiekiem. Ot, kolejny drewniak, który pewnie przebił się na rynku dzięki czyimś plecom.

 • Wszystko co piszesz to racja. Baba ma nasrane we łbie bardziej niż najstarszy kibel na dworcu centralnym w Warszawie, ale co tam każdy ma prawo do własnego zdania. To jeszcze mogę zdzierżyć. Marną grę aktorską (moim skromnym zdaniem jakieś 3/10 ) też jeszcze wytrzymam. Skoro są reżyserzy, którzy ją zatrudnią to bardzo proszę. Ale wystąpienie na gali bodajże we Wrocławiu to już za dużo. Tego już przeboleć nie można. Trzoda na cały świat....

 • użytkownik usunięty

  Pepto A coś odwaliła na tej gali? Aż tak się nie interesuję tą Panią, więc nie jestem na bieżąco.

  Ma prawo do swojego zdania. Ale jak żąda zakazu zabijania karpi, bo jest buddystką, a jednocześnie marzy jej się aborcja na żądanie, to jest tu mała rozbieżność. Zwyczajne zakłamanie i obłuda. Wioskowy głupek, który jest promowany na siłę, przez różnych twórców. Bo niestety, ale ta aktoreczka jest beznadziejna. Równie dobrze można wstawić na jej miejsce klocek drewna i zdubbingować go syntezatorem IVONA, i byłoby to samo, a może nawet lepiej. I klocek drewna nie dzieliłby się ze światem myślami wyciągniętymi z tyłka.

 • Nie to żebym ja się nią interesował, ale galę oglądałem na żywo i strasznie mnie to uderzyło. Prowadzący Maciek też tu się nie popisał.
  https://www.youtube.com/watch?v=hAq9NSxekRk
  Niestety filmik w bardzo słabej jakości, może na gazeciarskish portalach jest w lepszej (tylko ja się tam nie loguję to nie mogę odtworzyć).
  Najbardzie żenujące było to, że osoby na widowni to chyba nie wiedziały czy to na poważnie, czy to żart jakiś... ???

 • użytkownik usunięty

  Pepto Ale wtopa. Ale jak wpuścisz chama na salony, to wiadomo że gnoju naniesie.

 • Za Aktorstwo- 3, za ryj - 3 za poglądy - 4 do każdego nowego filmu w jakim zagrała.

 • Freddie Według mnie nie ma w tym nic dziwnego! Walczy o prawa karpia, bo to co Polacy robią przed świętami to jest rzeźnia, torturują te biedne ryby, przetrzymując je w jakiś skrzynkach tylko po to żeby potem trafiły na stół.
  Nie wiem co to ma wspólnego z aborcją. Walczy o prawa kobiet, każda kobieta powinna mieć prawo do wyboru! To jest jej ciało i jej decyzja, nawet jeżeli ciąża nie zagraża życiu... Powinna mieć to prawo wyboru, a sumienie ma swoje i jeżeli jej z tym będzie dobrze to super. To jej życie, i każdy powinien mieć wpływ na to jak żyje i co robi

 • Geszek13 nie ma nic dziwnego bo jesteś debilem wiec nie dziwi cię jej zachowanie :]

 • Freddie Zlep komórek to jeszcze nie jest dziecko. Poza tym są sytuacje, kiedy zmuszenie do rodzenia może spowodować traumę na całe życie (gdy dziecko po urodzeniu umrze) lub może też spowodować śmierć matki. Wątpię jednak, że to zrozumiesz.

 • Freddie 23 grudnia zajebię 10 kilo karpia. Nawet nie będę tego jadł, bo to niesmaczna ryba Zajebię je, żeby Pani Maja miała lewacki ból dupska:)

 • Freddie karp to żywa, istniejąca i czująca osoba zwierzęca, a aborcja to zakończenie ciąży, czyli anulowanie potencjału człowieka