Maja Ostaszewska

6,1
62 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska
Freddie

a jak to sie ma do bycia aktorką i poziomu aktorstwa?

karolina_chan

chcesz bym się wypowiedział nt aktorstwa tych pseudogwiazd? 2/10 :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Freddie

Coś mi się wydaje, że emocje związane ze światopoglądem , który masz prawo mieć odmienny, przesłaniają Ci ocenę aktorstwo tej pani.

użytkownik usunięty
Freddie

Mówi że jest wegetarianką i buddystką. Jednocześnie jest za za aborcją. LOL. Nie jestem specem od buddyzmu, ale z tego co mi wiadomo, to w buddyzmie aborcja jest traktowana na równi z zabiciem dorosłego człowieka. Nie wiem jak to nazwać, ale myślę, że hipokryzja, głupota to dobre słowa. Jest tu niezgodność z jej wiarą, a tym co chodzi i bredzi, na różnych wiecach. Nic mi do tego, że ktoś chcę usunąć ciążę. Kobiety powinny mieć decydujący głos w tej sprawie. Ale gdy mówisz że jesteś buddystą, wegetarianinem, walczysz o prawo do życia karpi, a jednocześnie jesteś za aborcją, to jednak ciężko, nie nazwać, kogoś takiego debilem. Co? Jak urodzi się mniej dzieci, to mniej karpi zostanie zjedzonych?

Aktorką jest równie kiepską co człowiekiem. Ot, kolejny drewniak, który pewnie przebił się na rynku dzięki czyimś plecom.

Wszystko co piszesz to racja. Baba ma nasrane we łbie bardziej niż najstarszy kibel na dworcu centralnym w Warszawie, ale co tam każdy ma prawo do własnego zdania. To jeszcze mogę zdzierżyć. Marną grę aktorską (moim skromnym zdaniem jakieś 3/10 ) też jeszcze wytrzymam. Skoro są reżyserzy, którzy ją zatrudnią to bardzo proszę. Ale wystąpienie na gali bodajże we Wrocławiu to już za dużo. Tego już przeboleć nie można. Trzoda na cały świat....

użytkownik usunięty
Pepto

A coś odwaliła na tej gali? Aż tak się nie interesuję tą Panią, więc nie jestem na bieżąco.

Ma prawo do swojego zdania. Ale jak żąda zakazu zabijania karpi, bo jest buddystką, a jednocześnie marzy jej się aborcja na żądanie, to jest tu mała rozbieżność. Zwyczajne zakłamanie i obłuda. Wioskowy głupek, który jest promowany na siłę, przez różnych twórców. Bo niestety, ale ta aktoreczka jest beznadziejna. Równie dobrze można wstawić na jej miejsce klocek drewna i zdubbingować go syntezatorem IVONA, i byłoby to samo, a może nawet lepiej. I klocek drewna nie dzieliłby się ze światem myślami wyciągniętymi z tyłka.

Nie to żebym ja się nią interesował, ale galę oglądałem na żywo i strasznie mnie to uderzyło. Prowadzący Maciek też tu się nie popisał.
https://www.youtube.com/watch?v=hAq9NSxekRk
Niestety filmik w bardzo słabej jakości, może na gazeciarskish portalach jest w lepszej (tylko ja się tam nie loguję to nie mogę odtworzyć).
Najbardzie żenujące było to, że osoby na widowni to chyba nie wiedziały czy to na poważnie, czy to żart jakiś... ???

użytkownik usunięty
Pepto

Ale wtopa. Ale jak wpuścisz chama na salony, to wiadomo że gnoju naniesie.

Za Aktorstwo- 3, za ryj - 3 za poglądy - 4 do każdego nowego filmu w jakim zagrała.

jest XXi wiek i aborcja na życzenie to norma i nic złego ale dopóki Polska będzie zacofana nigdy u nas tego nie będzie bo każda inteligentna kobieta nie zachodzi w ciąże a płód to nie dziecko i to usunąć nic takiego

ja też jestem za aborcją na życzenie i mamy XXi wiek a nie średniowiecze i tylko zwykłe szmaty rodzą bachory na potęgę,siedzą,pierdzą w stołek i żyją z zasiłków a 500plus mają na papierosy i wódkę!!

Freddie

Według mnie nie ma w tym nic dziwnego! Walczy o prawa karpia, bo to co Polacy robią przed świętami to jest rzeźnia, torturują te biedne ryby, przetrzymując je w jakiś skrzynkach tylko po to żeby potem trafiły na stół.
Nie wiem co to ma wspólnego z aborcją. Walczy o prawa kobiet, każda kobieta powinna mieć prawo do wyboru! To jest jej ciało i jej decyzja, nawet jeżeli ciąża nie zagraża życiu... Powinna mieć to prawo wyboru, a sumienie ma swoje i jeżeli jej z tym będzie dobrze to super. To jej życie, i każdy powinien mieć wpływ na to jak żyje i co robi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Geszek13

Sprawdź co robią pro-choice w USA. Tam też zaczynano od gadki o prawie do wyboru a dzisiaj, dyskutują już nad możliwością normalizacji ludobójstwa, poprzez legalizację aborcji postnatalnej.

Freddie

Zlep komórek to jeszcze nie jest dziecko. Poza tym są sytuacje, kiedy zmuszenie do rodzenia może spowodować traumę na całe życie (gdy dziecko po urodzeniu umrze) lub może też spowodować śmierć matki. Wątpię jednak, że to zrozumiesz.

Freddie

23 grudnia zajebię 10 kilo karpia. Nawet nie będę tego jadł, bo to niesmaczna ryba Zajebię je, żeby Pani Maja miała lewacki ból dupska:)

Freddie

karp to żywa, istniejąca i czująca osoba zwierzęca, a aborcja to zakończenie ciąży, czyli anulowanie potencjału człowieka

Freddie

Ona jest narybkiem Dagona, maleńką muszlą Yog Sototha wsłuchaną w zew Cthulhu. Umiłowała lud kanałów mainstreamu, płycizn narracji i hodowlanych stawów społecznościowych a ludzki miot jest jej pastwą. Karp jej bratem, flądra siostrą a węgorz padlinożerca księciem z bajki o bezowocnym tarle. Oto płynie z głównym nurtem i bulgocze na mieliźnie swej refleksji. A myśli jej to plankton niestrawiony na fiszbinie walenia w zakuty łeb. Zachodzą bielą łuski na jej oczach a ikra jej sucha jest i pomarszczona. I będzie się pluskać w odbitym blasku złudnego światła arterii R'lyeh aż woda w sadzawce jej umysłu uwolni wszelką sól. Tako rzecze Dagon.

HamiIkar

ciekawe to!

Freddie

każda kobieta ma prawo sama decydować o swojej macicy a tak w ogóle płód to nie dziecko i każda kobieta ma prawo do aborcji na życzenie by się rodziło mniej debili umysłowych

Weronka90

dobrze by było usunąc te kobiety od aborcji na życzenie, bez wątpienia będzie wtedy mniej debili

Michal_Haber

lepsze są kobiety popierające aborcję niż te co rodzą masę bachorów,żyją z 500 plus by mieć na wódkę,papierosy i narkotyki a potem ginie niewinne dziecko bo ojczym go bije,przypala w piecu,oblewa wrzątkiem i do niczego dobrego to nie prowadzi a nie rozumiem jak ja mam utrzymywać takich nierobów gdzie dzieci i tak są zabijane?

Weronka90

Tyle razy deklarowala, ze wyjedzie z Polski... i nic... raczy nas coraz to kolejnymi goebbelsowskim agitkami typu Zielona Granica... majka zrób coś dla Ojczyzny i wyjedź, ws,ak tutaj źle, państwo opresyjne, hejt, a Straż Graniczna broni granic...

Michal_Haber

jest XXI i każdy może robić co chcę z własnym ciałem aborcja zawsze była i będzie jak świat mały tylko pislandia ustanowiła chore prawo i zmusza do rodzenia ułomnego dziecka z wadami,z gwałtu i ciężkimi chorobami a żaden rodzic tego nie wytrzyma bo dziecko to dodatek i jak ktoś nie chcę to go nie ma i tyle

Weronka90

Dobra, Maja, już się uspokój, wszyscy wiemy, że to twoje konto ;)

użytkownik usunięty
Freddie

Jesteś tylko fanatycznym katolickim świrem chcącym decydować za innych jak mają żyć.

Freddie

ProPutinowskaAktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones