Jest od niej ładniejsza, aczkolwiek ma w sobie coś podobnego. Zarówno jeśli chodzi o urodę jak i o grę. Szczególnie rzuca się to w oczy jak porównamy ich kreacje w "Mój chłopak się żeni" i "27 sukienek".
Najlepszego.! :D
paragraf 44 niezle grała i super wyglądała
Ona jest świetna !. , śliczna i wg. nic dodać nic ująć uwielbiam filmy z nią ! :_D
Slicznie wygląda w blondzie :)poprostu rasowa blondyna.
Super sztunia :) Nic dodac nic ując :D
ona jest śliczna, zakochałem się :P
Bardzo sympatyczna aktorka, no cóż ze Szwecji :-)
SUUPER LASKA!! Wystarczy obejrzeć "O dwóch takich co wyszli w miasto".Ach te jej piersi.Tylk ją wybz###ać,wyru###ać
no jak można być takim pięknym, ech. po raz kolejny obejrzałem strażników. jej uroda rozwala mnie zawsze.
Z Ewą Farną. Xd W ciemnych włosach wygląda dużo lepiej!