Oczywiście to kwestia gustu , i nie chcę obrazić fanów tej aktorki . Ale jak dla mnie ta aktorka ma nieładną twarz . Nie podoba mi się jej szczęka i rysy twarzy wydają mi się ostre i męskie. Aktorką złą nie jest , wiec niech się rozwija . Ale nie pasowała mi do roli w filmie "27 sukienek "Tess niby była taką...