Mamed Chalidow

Mamed Khalidov

6,7
910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mamed Chalidow

Moze duzo zdobyc ale nie w naszym kraju na galach KSW obija same mameje i prawdopodobnie na nich skonczy jak nie podpisze kontraktu z UFC

DoktorLejdo

okazało się że niekoniecznie, Melvin Manhoef jest jak najbardziej godnym przeciwnikiem dla Mameda

Xiri

Melvin ostatnio przegral w slabym stylu a z Mamedem bedzie ciekawie

DoktorLejdo

tak to już jest z Melvinem, albo zabije kogoś w stójce, albo dostanie lanie w parterze :)

Xiri

Już dwa razy z rzędu został wygwizdany po walce i to wygranej nie dziwię się że wyszedł nie udzielając wywiadu.

zegan333

ja tez go rozumiałem

DoktorLejdo

Bez urazy, nic do Ciebie nie mam, sorry, ale pieprzysz. Z cieniasem MK nie walczył już dawno a KG z którym przyjdzie mu się zmierzyć na KSW 21 był dla mnie "sprawcą największej sensacji 2011" - bo jak można pożegnać takiego fightera (UFC) po 2 porażkach z rzędu z Maią i Boetsch-em ?
A co do UFC wysrałbym się na nich na jego miejscu, z tego co mi wiadomo MK ma rodzinę na której mu zależy, tą w Czeczeni chce sprowadzić do Polski a tej w Polsce zabezpieczyć godny byt, jeśli twierdzi że mu się taki wyjazd nie pasi to na pewno ma rację, nie potrzebnie tylko wkręcił swoich fanów "jak korek w dupę".

mc_aural

"zabezpieczyć godny byt" hehehe
Sorry facet zobaczył ile kasy wyciągnie w Polsce bez przemęczania to się nie pali do ciężkiej pracy w UFC...

pixi222

widzę że wiesz na czym polega zawodowe mma dziewczynko.

mc_aural

Widzę, że poważnej dyskusji nie poprowadzimy chłopcze :/
A w ogóle co ma piernik do wiatraka ? Ja tylko o kasie ty o całym sporcie :P eh

pixi222

Wolał obijać przeciętniaków na KSW i zarabić sporo niż iść do UFC i tam budować swoje nazwisko a ryzyko porażki było większe niż na KSW.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DoktorLejdo

Popieram-najlepszy zawodnik,w polsce.A oprócz niego- Marcin Najman i Mariusz Pudzianowski.

Hairierhy

I Burneika i Dawid Ozdoba Oni tez sa na Filmwebie

Hairierhy

Jego czas dobiegł końca przyszli młodsi jak Narkun.

Koneser_Kielce

Dokładnie. Ale szkoda, bo potencjał na UFC miał

DoktorLejdo

Dał doskonały pojedynek z Narkunem choć został uduszony to dobrze walczył.Od 2010 roku był niepokonany jednak znajdą się ludzie którzy powiedzą że przegrał z Karoglu ale najlepiej gdyby był rewanż z Narkunem chociaż gadał ostatnio że może zakończy karierę ale lepiej gdyby powalczył do 40.

DoktorLejdo

Dla mnie też. Szkoda, że jego kariera jednak nie poszła w kierunku UFC, bo jako jedyny z naszych miał szansę tam zaistnieć

ghorstef

Uważam że przynajmniej dał by świetne walki z najlepszymi i może by dostał walkę o pas mistrza

Koneser_Kielce

Dokładnie. ale ogólnie jestem k... Napisałem, że Underdog jest dla mnie słaby, bo mało walk i fabuła z wątkami zaczerpniętymi z innych filmów i usunęli mój temat, chociaż nikogo nie obraziłem

DoktorLejdo

Mamed Chalidow oskarżony. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności 

Okazuje się, że sprawa będzie miała swój dalszy ciąg w sądzie. Jak podaje tvp.info do Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach skierowano oskarżenie, które objęło 17 osób, w tym Mameda Chalidowa. Odpowiedzą one łącznie za 140 czynów.

Zawodnikowi MMA przedstawiono łącznie 11 zarzutów, w tym podżeganie do podpalenia dwóch samochodów, stosowanie przemocy wobec funkcjonariuszy, nielegalnego posiadania broni palnej, a także paserstwa. Prokuratura chciała, aby mężczyzna został aresztowany, ale sąd nie wydał na to zgody. Zawodnikowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones