Manuela Velasco

Manuela Velasco Díez

7,3
1 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Manuela Velasco

Dawno nie widziałem horroru, w któym tak bardzo bym polubił jakiegoś bohatera.....no i właśnie pojawiła się ona :) Świetna jest, zagrała bardzo dobrze no i jest bardzo atrakcyjna.

_EemuU_

zgodze sie z tobą bardzo dobra rola w "rec"

_EemuU_

W Rec była niesamowita! W pewnych momentach filmu myślałem, że wszystko dzieje się na prawdę.
Tak powinni grać aktorzy!
Realistycznie jak jasna cholera!

_EemuU_

Porownajcie ja do tej typezy z rimejq... Pierwsza mysl..."Hmm... Angela ma wieksze balony" ^^ Moim zdaniem to duzo daje :)

Broniu

no swietna w "Rec" co prawda a tej Carpenter to ona Mauneli Valesco nie dorasta do piet. Ten Remake to bedzie syf ;/

bandofbrothers

Rewelacyjna!!! To co działo się w REC to poprostu koniec !!!! Myślałem że to wszystko jest prawdziwe !!!! Bardzo wiarygodna jako aktorka do tego bardzo atrakcyjna i utalentowana! 10/10 - po jednej roli !! Jestem pod wrażeniem jej gry !!

_EemuU_

Jedyne co mnie zaskoczyło to jej wiek, 33 lata? Nigdy bym nie zgadł

_EemuU_

Film rewelacyjny 8/10. Najbardziej co mi się podobało w filmie to oczywiście cudowna aktorka Manuela Velasco...z dwóch powodów otóż:
cudowne umiejętności aktorskie i atrakcyjna uroda ;)
Bardzo dobra reżyseria filmu przez Jaume Balagueróm,Paco Plaza, a także przejrzysty i ciekawy scenariusz opracowany przez Jaume Balagueró i Luiso Berdejo. Nie zapomnijmy także o:
zdjęcia
Pablo Rosso
scenografia
Gemma Fauria
producent
Julio Fernández
producent wykonawczy
Carlos Fernández
Julio Fernández
montaż
David Gallart
kostiumy
Gloria Viguer
dźwięk
Marc Orts
Oriol Tarragó
Panie i Panowie Gratulacje!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones