Manuela Velasco

Manuela Velasco Díez

7,3
1 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Manuela Velasco

Rewelacyjna!!! To co działo się w REC to poprostu koniec !!!! Myślałem że to wszystko jest prawdziwe !!!! Bardzo wiarygodna jako aktorka do tego bardzo atrakcyjna i utalentowana! 10/10 - po jednej roli !! Jestem pod wrażeniem jej gry !!

Adash

W tym jednym jedynym filmie ją widziałam... Jeśli tak samo potrafi zagrać w innych, to jest naprawdę świetna. Wielka pochwała dla tej aktorki! :)

Miss_M_Cullen

Moim zdaniem to najlepsza aktorka. Wcześniej za faworytkę miałem Millę Jovovich.

hakowy

Nie ocenia sie aktorki po jednym filmie -.- 10 na 10 moge wystawic komus kto w wielu produkcjach zachwycil mnie swoja gra i zapamietam jego nazwiski na dlugie lata. w tym przypadku watpie bo mimo tego ze zagrala swietnie w [rec] to dopoki nie zacznie sie systematycznie pojawiac na wielkim ekranie moze pomazyc o slawie ktora jej sie nalezy
amen

ocena aktorki 6+/10

Adash

pff za jeden film 10/10 ...
jednak rola była na prawdę dobra, co nie oznacza, że uratowała tą CHAŁE jaką bez wątpienia jest rec... ode mnie film dostał ocene 4/10
(zastanawiam się czy nie za wysoko oceniłem to "arcydzieło kina grozy" hahahaha
Jednak telewizja potrafi zrobić z ludzi idiotów

Indyk

Masz racje potrafi dlatego panu już podziękujemy !

Adash

Podaj choć 2-3 argumenty dzięki którym oceniasz REC jako arcydzieło :)?
może aż 70 minut filmu, niesamowicie "rozwinięta" fabuła, śmiesznie wyglądające potworki, ogółem dobra komedia wzorowana na Blair.

Indyk

W horrorach chodzi tylko i wyłącznie o straszenie ludzi!!!!! Oczywiście w zestawieniu z np. Sierocińcem brak tutaj jakieś zawiłej fabuły , super scenariusza, czy też zapierającej dech w piersiach muzyce ... ale jest to coś czego od horrorów oczekuję się najwięcej .... czyli uczucie strachu jakie towarzyszy scenom w filmie , to obawianie się o losy głównych bohaterów. Ja jak wcześniej napisałem nie mogłem z wrażenia usiedzieć na miejscu! A taki klasyk jak "Noc żywych trupów" jaką ma fabułe ?? A jakie ma odniesienie w tym co robi = straszy prawda ?? REC to film z zupełnie innej beczki w którym nie stawia się na akcje fabułe czy muzyke bo film jak widać jest kręcony jakby na żywo to skąd ta muzyka??

Adash

Największy problem w horrorach jest taki, że jeśli ktoś już widział ich bardzo dużo to trudno go czymś zaskoczyć... Nie oznacza to jednak, że w REC nie ma strasznych momentów. Oglądam mnóstwo filmów i wiem co mówię. Część osób oczywiście nie przestraszy się tego w ogóle, ale to naprawdę jest kawał dobrego horroru. Jak ktoś ocenia taki film na 3/10 czy 4/10 to moim zdaniem myśli, że w ten sposób pokaże jakim to on jest super krytykiem filmowym. Horror MA STRASZYĆ, fabuła nie jest bardzo ważna. Nie za bardzo wiem czego oczekujecie. Doświadczeni kinomani zapewne nie będą się zbytnio bać, bo większość horrorów to żerowanie na schematach. Ale z całkowitą pewnością mogę stwierdzić: REC to dobry horror i zasługuje PRZYNAJMNIEJ na 7/10...

Jeśli zaś chodzi o Manuelę Velasco to znam ją tylko z tego jednego filmu, więc nie powiem czy to dobra aktorka czy nie, wiem tylko, że w tym konkretnym filmie (REC) spisała się bardzo, bardzo dobrze i nic nie można jej zarzucić.

Gladiatorek

W sumie podsumowałeś tylko to co ja wyżej napisałem:) Mam nadzieje że się nie zasugerowałeś za bardzo a jak nie to cieszę się że ktoś myśli podobnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones